فهرست
تاج: ایران خودرو و سایپا، استقلال و پرسپولیس را بخرند
تاج: ایران خودرو و سایپا، استقلال و پرسپولیس را بخرند

تاج: ایران خودرو و سایپا، استقلال و پرسپولیس را بخرند

آی اسپورت- مهدی تاج در حاشیه نشست هم‌اندیشی بازاریابی ورزشی در ایران درجمع خبرنگاران، گفت: مواردی چون بازاریابی ورزشی کمک می‌کند تا آینده‌ای روشن در ورزش کشور داشته باشیم. این موضوعات تنها مربوط به فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ نبوده و نیست، بلکه شامل همه بخش‌های ورزش می‌شود. فوتبال قابل مقایسه با سایر رشته‌ها نیست و پنج هزار و 600 مسابقه دارد، در حالی که مسابقات سایر رشته‌ها به نیمی از‌ آن هم نمی‌رسند. به هر حال فوتبال شرایط جداگانه‌ای دارد و در کانون توجهات مردم است و میزان هزینه‌های آن نیز طبیعتاً تفاوت می‌کند. البته دبیرخانه این همایش در اختیار ماست.

دلیل غیبت کفاشیان: کفاشیان نبود که در این مجمع شرکت کند. البته خودش همه موارد را بلد است!

اعتصاب بازیکنان نفت : سازمان لیگ مکلف به پرداخت هزینه‌های باشگاه نفت نیست. البته نفتی‌ها درست می‌گویند و باید حمایت شوند. ما در ابتدای فصل جلسه‌ای را با مسئولان باشگاه نفت داشتیم و هزینه‌ها را به آنها گفتیم. مسئولان باشگاه نفت این شرایط را پذیرفتند و هزینه‌های خوبی هم انجام دادند. با وزیر ورزش صحبت کردم و قرار شد که جلسه‌ای را با رئیس سازمان صداوسیما برگزار کنیم. امیدوارم مشکلات اسپانسر و حق پخش تلویزیونی حل شود البته ما تا همین جا 18 و نیم میلیارد از اسپانسر گرفته‌ایم که بیشتر از سال قبل بوده است. اگر پول صداوسیما هم به دست ما برسد دو برابر پارسال دریافتی داشته‌ایم.

با مصوبه مجمع تشخیص مصلحت نظام آیا امکان دریافت این پول از صداوسیما وجود دارد؟: وزیر ورزش در این خصوص زحمت زیادی کشیده و سه سال است که از صداوسیما پول گرفته‌ایم.

حساسیت‌های هفته پایانی لیگ برتر و دسته یک: برای جلوگیری از هر اتفاق و شائبه‌ای ناظرانی را به مسابقات لیگ برتر و دسته یک اعزام می‌کنیم.

احتمال دارد زمان برگزاری دیدارهای هفته بیست‌وسوم لیگ برتر تغییر کند؟  تاریخ برگزاری هفته بیست‌وسوم لیگ برتر تغییر نخواهد کرد و در زمان خود برگزار می‌‌شود.

پیشنهاد خرید سرخابی ها به ایران خودرو و سایپا : با این وضعیت این باشگاه‌هایی که تماشاگر آنچنانی ندارند می‌توانند تماشاگران زیادی به خود جذب کنند. اینکه برخی باشگاه‌های خصوصی ما مانند استقلال اهواز یا استیل آذین دچار مشکل شدند به دلیل آن است که ما مؤلفه‌های خصوصی‌سازی را در فوتبال کشورمان نداریم. اگر مجموعه‌هایی چون ایران خودرو و سایپا، پرسپولیس و استقلال را بخرند آن وقت سهمیه‌های آنها در اختیار دو استان دیگر قرار می‌گیرد و با این شرایط لیگ ما پویاتر خواهد شد. در حال حاضر وقتی باشگاهی مانند نفت مسجد سلیمان اعلام می‌کند توانایی حضور در لیگ را ندارد همه نگران می‌شوند حال ببینید اگر استقلال و پرسپولیس واگذار شوند و اسپانسر آنها اجازه حضورشان در لیگ را ندهد چه اتفاقی خواهد افتاد. مجموعه‌هایی چون ایران خودرو و سایپا می‌توانند از پشتوانه میلیونی هواداران بهره‌مند شوند.

مشکلات مالی باشگاه پرسپولیس و اینکه گفته می‌شود حتی پول حمل‌ونقل با اتوبوس را ندارند:
من معتقدم مدیران این دو باشگاه قهرمان هستند که آنها را در این وضعیت اداره می‌کنند. بسیاری از مدیران باشگاه‌های ما هم قهرمان محسوب می‌شوند، چرا که مشکلات مالی وجود دارد اما قطعاً به اندازه‌ای نیست که باشگاه‌ها بخواهند در فعالیت‌های خود دچار مشکل شوند.

تعویق مجمع فوق‌العاده فدراسیون فوتبال: از این موضوع اطلاعی ندارم و این تصمیمی است که هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال می‌تواند درباره آن اظهارنظر کند.

اظهارنظرهای اخیر کرار جاسم در مورد فدراسیون فوتبال : امروز با دکتر احمدی، معاون فرهنگی وزارت ورزش صحبت کردم. به نظر ما بهتر است دیگر سفره بحث درباره کرار برچیده شود. اگر این بازیکن از صحبت‌هایش ابراز ندامت کرده ما باید به حرف او توجه کنیم البته این بازیکن سابقه این بداخلاقی‌ها را دارد اما اگر خودش می‌گوید که چنین اظهاراتی نداشته و پشیمان است بهتر است ما هم بنا را برهمین موضوع بگذاریم.

     
آی اسپورت
2015-02-28 13:34:34
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر