فهرست
افشارزاده: وزارت صنایع باید استقلال و پرسپولیس را بخرد/  پیکان و سایپا مشتری شوند؟ آنها خودشان مشکلات فراوانی دارند!
افشارزاده: وزارت صنایع باید استقلال و پرسپولیس را بخرد/ پیکان و سایپا مشتری شوند؟ آنها خودشان مشکلات فراوانی دارند!

افشارزاده: وزارت صنایع باید استقلال و پرسپولیس را بخرد/ پیکان و سایپا مشتری شوند؟ آنها خودشان مشکلات فراوانی دارند!

آی اسپورت- بهرام افشارزاده در حاشیه نشست هم‌اندیشی الزامات و اقدامات بازاریابی ورزش ایران درباره مشکلات مالی باشگاه استقلال گفت: قصد داریم این هفته مشکلات مالی را حل کنیم. متاسفانه اسپانسر باشگاه به تعهدات خود عمل نکرد و شرایط برای ما سخت شد. قصد شکایت از اسپانسر را نداریم ولی از مراجع قضایی پیگیر خواهیم بود.

 اظهارات کرار جاسم علیه فدراسیون فوتبال ایران :روز پنج‌شنبه هفته گذشته، کرار مدعی شد که از طریق مترجمش صحبت نکرده و از اظهارات او برداشت اشتباهی شده است. ضمن اینکه مهلت پاسپورت کرار به پایان رسیده بود و باید برای تمدید آن به عراق می‌رفت. او قول داده که امروز یا فردا به ایران بازگردد.

شایعه تغییرات در هیئت مدیره استقلال : اصلا این موضوع صحت ندارد و تنها در رسانه‌ها این موضوعات را می‌شنوم. هیچ صحبتی در مورد در تغییرات در هیئت مدیره نداشتیم.

واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی : تا 19 اسفند برای شرکت در مزایده فرصت داریم اما باید شرایط واگذاری فراهم و مسائل بازتر می‌شد. باید در مورد واگذاری این دو باشگاه، توضیح کاملی داده می‌شد.

 اظهارات مهدی تاج مبنی بر اینکه ایران خودرو و سایپا، تیم‌های استقلال و پرسپولیس را خریداری کنند: مخالف این کار هستیم چون تیم‌های پیکان و سایپا خودشان مشکلات‌ زیادی دارند. به اعتقاد من این دو باشگاه باید به وزارت صنایع و معادن واگذار شوند.

     
آی اسپورت
2015-02-28 16:34:33
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر