فهرست
پیام به صادقیان: بذار تو حال خودم باشم!
پیام به صادقیان: بذار تو حال خودم باشم!

پیام به صادقیان: بذار تو حال خودم باشم!

آی اسپورت- اگر شما یک فوتبالیست جوان باشید با استعدادهایی ویژه و چشمگیر، اما –بنا به هر دلیلی- تصمیم بگیرید این استعداد را هدر بدهید و فوتبال‌تان را نابود کنید، از چند طریق می‌توانید این خودزنی را به سرانجام برسانید.

مثلا می‌توانید با رعایت نکردن اصول حرفه‌ای هر ساعتی دل‌تان خواست بخوابید و هر تفریحی دل‌تان خواست ردیف کنید تا بدن ناآماده‌تان با اولین برخوردها و در اسرع وقت دچار مصدومیت شود! یا دائما با آرنج به سروکله حریفان بکوبید و با کلّه بروید توی شکم داور تا همیشه نیمی از سال را با محرومیت سپری کنید. یک راه دیگر هم این است که رفقای صمیمی‌تان را از میان بی‌مغز‌ترین و رسوا‌ترین آدم‌های اجتماع (مثلا از زیر زمین!) انتخاب کنید تا آن‌ها بقیه اقدامات تخریبی را به‌صورت یک‌جا و تضمینی برایتان انجام بدهند!

خلاصه برای سوزاندن استعداد، راه‌های زیادی وجود دارد که همگی به یک مقصد می‌رسند، اما پیام صادقیان برای محکم‌کاری تمام این راهکار‌ها را به صورت توأمان به کار بسته تا از نتیجه کار خودش کاملا مطمئن باشد. ملی‌پوش سابق ایران در رده پایه و ستاره فصل گذشته پرسپولیس به‌قول شاملوی بزرگ «چنان دست تطاول به خود گشاده که طلسم معجزتی مگر پناهش دهد از گزند خویشتن». پیام صادقیان آن‌قدر خودش را در زیرِ زمین پنهان کرده که هواداران پرسپولیس دیگر هیچ خاطره شیرینی از او در یاد ندارند. آخرین خاطره به‌جامانده برای سرخ‌ها که فراموش‌نشدنی به نظر می‌رسید، پاسِ گلِ درجه‌یک پیام در بازی با ملوان بود که آن هم با معجزه‌ی دیوانه‌وار مهدی طارمی در مصاف با لخویا بایگانی شد.

حالا پیام دو راه بیشتر ندارد؛ یا خاطره جدید بسازد و یا آخرین میخ را بر تابوت خودش بکوبد و در افق محو شود؛ همراه با صدای فالشی که در پس‌زمینه می‌خوانَد: «بذار تو حال خودم باشم...»

  ۲  
آی اسپورت
2015-02-28 14:38:51
نظر دهید

۲ نظر
تتلیتی
شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۳، ۱۵:۰۱
بی مغز خودتی نادووووون
نبینم به عمو تتل تیکه بندازی. نویسنده ی دو زاری
PAYAM
سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۳، ۲۰:۲۳
بی مغز شما و سایتتونین به شخص توهین میکننین
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر