فهرست
جنجال در تمرین تراکتور؛ حتی سرپرست را هم به زور راه می‌دهند!
جنجال در تمرین تراکتور؛ حتی سرپرست را هم به زور راه می‌دهند!

جنجال در تمرین تراکتور؛ حتی سرپرست را هم به زور راه می‌دهند!

آی اسپورت-  تمرین امروز تراکتور از ساعت 3 به مانند همیشه در زمین لشگر عاشورای تبریز برگزار می‌شود. مهمترین حواشی که از روز گذشته در مورد تمرین امروز تیم محبوب تبریز به وجود آمد عدم هماهنگی بین مسئولان این تیم در مورد حضور یا عدم حضور هواداران و خبرنگاران بر سر تمرین بود. در حالی که شهریاری مسئول روابط عمومی باشگاه تراکتورسازی از بلامانع بودن حضور هوداران و رسانه‌ها در تمرین امروز سخن به میان آورد. ذوالفقاری  سرپرست تراکتور دیروز در جواب خبرنگاران در این مورد گفت: «تمرین پشت درهای بسته برگزار می‌شود و حتی بنده را هم به زور راه می‌دهند!»

در همین حین خبرنگاران در تماس با شهریاری که پیش تر از برگزاری تمرین با حضور هواداران و خبرنگاران صحبت کرده بود از او در مورد این ناهماهنگی پرسیدند که شهریاری در جواب گفت:«اگر بنده مسئول اطلاع رسانی باشگاه محسوب می‌شوم می‌گویم که تمرین با حضور هواداران و اصحاب رسانه برگزار می‌شود. اینکه چرا آقای ذوالفقاری چنین حرفی زدند را باید از خود ایشان جویا شوم».

البته در نهایت به نظر می‌رسد خبرنگاران و هواداران مجوز حضور بر سر تمرین امروز تراکتور را پیدا کردند. اما ناهماهنگی به وجود آمده میان مسئولان تراکتور و البته سخنان جالب سرپرست تیم در نوع خود کم نظیر است.   

 

     
آی اسپورت
2015-02-28 16:29:48
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر