فهرست
گزارشی از یک عراقی خوش اخلاق: عماد رضا و مربیگری در 32 سالگی
گزارشی از یک عراقی خوش اخلاق: عماد رضا و مربیگری در 32 سالگی

گزارشی از یک عراقی خوش اخلاق: عماد رضا و مربیگری در 32 سالگی

آی اسپورت- در اینکه کرار رفتار تندی در زمین انجام می دهد شکی نیست اما همه بازیکنان عراقی تاریخ لیگ ایران را نباید با او مقایسه کرد. نمونه اش عماد رضا که خیلی منظم بود و حرفه ای.

رفتارهای کرار جاسم در لیگ ایران را کسی نمی تواند هضم کند. او با داوران تند صحبت می کند و در زمین مدام به پر و پای دیگران می پیچد. رفتار او اما نباید به نام تمام بازیکنان عراقی تاریخ لیگ ایران نوشته شود. هر چند هوار ملامحمد هم مثل او بی نظم بود اما در این لیگ، بازیکنی با نام عماد رضا هم بازی می کرد که خیلی حرفه ای و خوش برخورد بود.

عماد رضا سالها در فولاد، سپاهان و شاهین بوشهر به میدان رفت و خیلی کم حاشیه بوجود آورد. او هر وقت به عراق رفت، به موقع برگشت تا یکی از معدود بازیکنان منظم فوتبال عراق لقب بگیرد. او نه درگیری بوجود آورد و با داوران تند صحبت کرد. فقط در برهه ای کوتاه با امیر قلعه نویی به مشکل خورد و البته خیلی زود غائله را ختم به خیر کرد.

اما خیلی ها دوست دارند بدانند عماد رضا حالا چه می کند. او در 32 سالگی سرمربیگری باشگاه قدیمی و مشهور الزوراء عراق را به عهده گرفته. این تیم با سرمربیگری عماد رضا در رده دوم گروه یک لیگ عراق قرار گرفته است. الزوراء از 12 بازی 23 امتیاز کسب کرده و بعد از نفت جنوب، رتبه دوم را به خود اختصاص داده است.

عماد رضا که تا همین سال 2014 بازی می کرد و در تیم ملی هم آمار قابل توجه 103  بازی و 27 گل را از خود بر جا گذاشته، حالا سرمربی جوانی است که امیدوار به موفقیت در این عنوان است. 

     
آی اسپورت
2015-02-28 15:09:54
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر