فهرست
کفاشیان: کلایورت؟ اسم او را تا به حال نشنیده ام!/ اجازه پخش بازی ها را نخواهیم داد
کفاشیان: کلایورت؟ اسم او را تا به حال نشنیده ام!/ اجازه پخش بازی ها را نخواهیم داد

کفاشیان: کلایورت؟ اسم او را تا به حال نشنیده ام!/ اجازه پخش بازی ها را نخواهیم داد

آی اسپورت- علی کفاشیان رییس فدراسیون فوتبال روزهای شلوغی را سپری می کند و رایزنی برای پست نایب رییس ای اف سی و برگزاری مجمع فدراسیون و ... در کنار کارهای تیم ملی وقت او را گرفته است. مصاحبه با کفاشیان را در زیر بخوانید: 

مذاکره فدراسیون با پاتریک کلایورت : برای اولین بار است که اسم او را می‌شنوم و تا به حال نام این مربی را هم نشنیده‌ام. فدراسیون فوتبال ایران به او پیشنهادی نداده و شاید فدراسیون دیگری به او پیشنهاد داده است.

 کارلوس کی‌روش چه زمانی به ایران بازمی‌گردد؟ : قرار است اواخر هفته کی‌روش به تهران بیاید و درباره مسائل مختلفی که وجود دارد با یکدیگر بحث کنیم.

امکان حضور کی‌روش در تیم کوئیزپارک رنجرز وجود دارد یا نه؟:  ابتدا اجازه بدهید که کی‌روش بیاید، با او صحبت کنیم و بعد در این خصوص صحبت خواهیم کرد. بعید می‌دانم چنین پیشنهادی باشد و کی‌روش به انگلیس برود و ما امیدواریم او همچنان در تیم ملی بماند.

محمود گودرزی  گفته حق پخش تلویزیونی غیرقانونی است...: چطور در این 6 سال که حق پخش پرداخت می‌شد، غیرقانونی نبود و حالا این پول غیرقانونی شده است؟! اگر پرداخت حق پخش غیرقانونی است پس اینگونه پخش بازی‌های لیگ از تلویزیون هم غیرقانونی بوده و اگر صحبت این باشد ما هم از این به بعد اجازه پخش بازی‌ها را نخواهیم داد.

 مشکل تیم فوتبال امید و پادرمیانی کیومرث هاشمی برای حل این مشکل از جمله تعویق هفته بیست‌وسوم لیگ و حضور سردار آزمون و علیرضا جهانبخش در دیدارهای مقدماتی المپیک...: اجازه بدهید ابتدا کی‌روش به ایران بیاید، توافقات صورت بگیرد و سپس در این خصوص تصمیم نهایی را خواهم گرفت.

     
آی اسپورت
2015-02-28 16:57:42
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر