فهرست

گزارش آماری: ذخیره‌های بارسا دوبرابر رئالی‌ها گل زدند/ نیمکت طلایی

آی‌اسپورت: آمار نشان می دهد نیمکت ذخیره‌های بارسلونا در لالیگا بهترین است. بازیکنانی که در دیدارهای مختلف این فصل وسط بازی به زمین آمده‌اند تا به حال هشت گل زده اند که دو برابر آمار رئال مادرید است. نکته جالب اینکه در این جدول، گرانادا که ساعتی دیگر با بارسلونا بازی می کند، با زدن یک گل توسط بازیکنان ذخیره در انتهای این جدول است.

بازیکنان معمولا نیمکت‌نشین بارسلونا مانند بارترا، رافینیا، ژاوی و پدرو همه برای قرارگرفتن در ترکیب اصلی تیم در این بازی در اندلس تلاش می کنند، لوییس انریکه بعد از اینکه در ورزشگاه اتحاد شهر منچستر به برد باارزش یک-2 دست یافت می خواهد چندین تغییر در تیمش ایجاد کند تا بازیکنان سرحال‌تری را به میدان بفرسد.

با توجه به اینکه قویترین نفرات موجود در لیگ قهرمانان بازی کردند و این هفته باید در زمین ویارئال دیدار برگشت نیمه‌نهایی جام حذفی را برگزار کنند، به برخی بازیکنان ثابت استراحت داده می شود.

از سوی دیگر، گرانادا هم رویای یک دیدار حماسی را در سر می پروراند که بتواند با کسب نتیجه‌ای خوب اندکی از سقوط خیالش آسوده شود. آبل رسینو می تواند روی بازگشت چندین مصدوم و محروم خود در این بازی حساب کند.موریو، روچینا و روبن پرس بعد از طی دوران مصدومیت و فران ریکو و خهون کوردوبا با سپری‌کردن محرومیت آماده این بازی هستند. اما العربی و کولونگا که هفته قبل مقابل لوانته اخراج شدند و خوان کارلوس که پنجمین کارت زردش را گرفت و اینسوا که آخرین جلسه محرومیت خود را می گذراند، در این بازی حضور ندارند.

     
آی اسپورت
2015-02-28 17:32:09
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر