فهرست
کانون مربیان انتخاب کرد؛ مربی فولادنوین برترین مربی ایران در سال 93!
کانون مربیان انتخاب کرد؛ مربی فولادنوین برترین مربی ایران در سال 93!

کانون مربیان انتخاب کرد؛ مربی فولادنوین برترین مربی ایران در سال 93!

آی اسپورت- کوروش موسوی، سرمربی 45 ساله فولاد نوین که با کسب 5 پیروزی و 3 تساوی در 8 هفته متوالی تیم دوم باشگاه فولاد خوزستان یعنی فولاد نوین را در صدر جدول رده‌بندی گروه «الف» لیگ دسته اول قرار داد، با شش پله صعود نسبت به آخرین رنکینگ اعلام شده و کسب 10.07 امتیاز توانست بر صدر جدول برترین مربیان فصل 1393-94 فوتبال ایران تکیه بزند.

موسوی که بازی زیبای تیم او در جام حذفی برابر استقلال تحسین بسیاری را به همراه داشت، این عنوان را به صورت مشترک با وینکو بگوویچ، سرمربی مس رفسنجان (تیم صدرنشین گروه «ب» لیگ دسته اول) در اختیار دارد.

با فاصله کم از این دو، علیرضا منصوریان، موفق‌ترین مربی لیگ برتری که در هفته‌های اخیر امتیازهای زیادی را با نفت تهران از دست داد، در رده سوم است. بیشترین صعود در رنکینگ فعلی نسبت به رنکینگ قبلی متعلق به اکبر میثاقیان، سرمربی باتجربه مس کرمان است که نسبت به ماه گذشته 17 پله صعود کرد و به رده بیست و یکم رسید. بیشترین سقوط در جدول نیز به علی روزبهانی، سرمربی نیروی زمینی اختصاص دارد که به همراه تیمش در 5 بازی متوالی شکست خورده است.

موسوی پس از این انتخاب به سایت کانون مربیان ایران می گوید: من خودم را حتی به صورت موقت هم شایسته این عنوان نمی‌دانم، چون هنوز شاگرد خیلی از استاید و مربیان هستم. علاوه بر اینکه خوشحال هستم، نگران هم هستم؛ چون این‌طور آنالیز شدن کار ما را سخت می‌کند. البته ما دنبال کار فنی هستیم و خیلی هم دوست داریم جایی مثل کانون کار ما را فنی آنالیز می‌کند. فکر می‌کنم این ارزشیابی می‌تواند شرایط ما مربیان را در آینده بهتر کند.

 این مربی درباره اینکه \"با وجود حضور  فولاد در لیگ برتر، صحبتی درباره صعود شما به لیگ برتر شده است؟ \" هم می گوید: هنوز که صحبتی نشده. اگر خدا کمک کرد و توانستیم این کار خیلی سخت را انجام بدهیم، بعد باید دید چه تصمیمی گرفته خواهد شد. ما کاری را تحویل گرفته‌ایم و وظیفه داریم آن را به بهترین شکل تحویل بدهیم. بعد از آن، تحویل این پروژه کارنامه خوبی برای ما و بازیکنان خواهد بود. هرکس کارش را خوب انجام بدهد؛ چه بازیکن و چه مربی خواهان زیادی خواهد داشت. ما اصلا دغدغه پایان فصل را نداریم چون هروقت به آنجا رسیدیم درباره‌اش تصمیم می‌گیریم.

 

     
آی اسپورت
2015-02-28 17:41:39
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر