فهرست
گابریل: گفته بودم فقط 10 روز به من فرصت بدهید/ می توانیم اتفاقات خوبی رقم بزنیم
گابریل: گفته بودم فقط 10 روز به من فرصت بدهید/ می توانیم اتفاقات خوبی رقم بزنیم

گابریل: گفته بودم فقط 10 روز به من فرصت بدهید/ می توانیم اتفاقات خوبی رقم بزنیم

آی اسپورت- فرناندو گابریل در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس درباره شرایط خودش و تیمش پیش از دیدار با لخویا صحبت کرده که در زیر این مصاحبه را می خوانید:


پیروزی برابر لخویا: از پیروزی خیلی خوبی که به دست آوردیم و شادی هواداران بسیار خوشحالم. لخویا تیم متمول و مجهزی بود. لخویا مجموعه‌ای از بازیکنان گرانقیمت را در اختیار داشت ولی پرسپولیس هم در یکی از بهترین روزهایش، یکی از بهترین بازی‌های خود را برابر این تیم انجام داد و این بار از فرصت‌هایی که داشتیم به خوبی استفاده کردیم.  قبل از این هم به شما گفتم، مشکل اصلی ما به ثمر نرسیدن موقعیت‌هاست. ما هم بدشانس بودیم و هم در زدن ضربات آخر به دقت بیشتری نیاز داشتیم. این مشکل در بازی برابر لخویا برطرف شد و حالا شرایط بهتری داریم. البته در همین بازی با لخویا خود من یک موقعیت خوب در نیمه اول داشتم که متأسفانه از دست رفت اما سعی کردم آن صحنه را جبران کنم که در این بین هواداران پرهیجان پرسپولیس هم خیلی کمک کردند تا به این پیروزی خوب برسیم.

رسانه ها ازنمایش او در دیدار با لخویا تعریف کردند: خوشحالم که کارشناسان، رسانه‌ها، هواداران، سرمربی و باشگاه نظر مثبتی روی عملکرد من داشتند. من سعی کردم روی گل‌هایی که به ثمر رسید رد پایی از خودم به جا بگذارم تا بتوانم به تیم کمک کنم. البته اعتقاد دارم با یک بازی اتفاقی نیفتاده و مهم است که بتوانم در طول فصل خودم را نشان دهم. البته قبل از بازی با لخویا هم به شما گفتم، 10 روز زمان می‌خواهم. خوشبختانه در آن بازی همه چیز خوب پیش رفت ولی هر چه بیشتر در تیم باشم، شناختم از بچه‌ها، حرکات آنها در زمین و انتظارات کادر فنی از خودم، بهتر می‌شود و در این صورت می‌توانم بهتر بازی کنم. امیدوارم کارآیی لازم را برای پرسپولیس داشته باشم.

دیدار با بنیادکار و نشست با نژاد فلاح: امروز با آقای نژادفلاح دیدار داشتم و از برخوردی که شد بسیار خرسندم. برای پیگیری کارهای سفر خانواده‌ام آمده بودم که دیدم کارها انجام شده است. ملاقات خوبی داشتیم و صحبت‌های روحیه‌بخشی مطرح شد. تمام تلاش من هم این است که نظر کادر فنی را جلب کنم. برابر بنیادکار هم بازی سختی داریم ولی با بازیکنان خوبی که در اختیار تیم هستند و با توجه به برنامه‌های کادر فنی، می‌توانیم اتفاقات خوبی را رقم بزنیم.

     
آی اسپورت
2015-02-28 18:29:31
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر