فهرست
قلعه نویی: تکذیب کرار یعنی او اظهار ندامت کرده است!
قلعه نویی: تکذیب کرار یعنی او اظهار ندامت کرده است!

قلعه نویی: تکذیب کرار یعنی او اظهار ندامت کرده است!

آی اسپورت- امیر قلعه‌نویی در گفت‌گویی با رادیو ورزش و در واکنش به این سوال که عید نوروز نزدیک است و جابه‌جایی های زیادی هم در همین ایام انجام می‌شود و با توجه به اینکه شما به عنوان یک مربی ایرانی بازیکنان زیادی را جابجا می کنید، گفت: در مورد جابه‌جایی بازیکنان باید بگویم من هر کاری می‌کنم برای منافع باشگاه و مردم بوده است.می‌توانید از مدیرانی که با آنها کار کرده‌ام در مورد جابجایی بازیکنان از آنها بپرسید که من چطور عمل کردم.در مورد پژمان منتظری باید بگویم که من راضی به رفتن این بازیکن نبودم، اما مدیران خودشان قول و قرار گذاشته بودند و من بی خبرم بودم.

صحبت های جاسم کرار: مطمئنا ما هم با صحبت‌هایی که علیه ایرانی و مملکت ما می‌شود برخورد خواهیم کرد. یقین داشته باشید امیر قلعه‌نویی با این مسئله برخورد می‌کند اما زمانی که بازیکن اعلام می‌کند که صحبت‌هایش را انجام نداده یک در هزار هم این موضوع درست باشد یعنی اینکه او از صحبت‌های خود برگشته و اظهار ندامت کرده است.

بهتر است قلعه‌نویی دلخوری‌اش را با رسانه‌ها از بین ببرد: من به نظر من مردم احترام می‌گذارم. هر انسانی چارچوب و اصولی دارد. می‌گویند یک دقیقه با عزت زندگی کردن بهتر است از 10سال با ذلت زندگی کردن. ما زندگی می‌کنیم تا قیمت پیدا کنیم نه اینکه به هر قیمتی زندگی کنیم.  اصولی را دنبال می‌کنیم که پایبند آن هستیم و طبق آن پیش می‌رویم.  به خاطر منافع استقلال و مردم این اقدامات را انجام دادم و خوشحالم که بارها و بارها توانسته‌ایم مردم را خوشحال کنیم. 3 بار استقلال قهرمانی کسب کرده که با کادر فنی ما بوده و 2 قهرمانی در جام حذفی به دست آورده‌ایم. تمام انسان‌ها چارچوب و اصولی دارند که طبق آن پیش می‌روند. اگر انسان بر طبق آن چارچوب و اصول حرکت نکند بهتر است اصلا کار نکند. من یک سؤال از شما دارم و آن این است که در اتفاقاتی که رخ داده قلعه‌نویی در کدام مرتبه شروع کننده مسائل بوده است؟! حالا به هر دلیلی من یک بازیکن را نخواستم. او باید از تیم برود یا خیر؟

مجری برنامه هم پاسخ داد: بله.

     
آی اسپورت
2015-02-28 19:22:48
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر