فهرست

مورینیو جزو سه مربی مورد علاقه راموس نیست!

آی‌اسپورت: سرخیو راموس، ژوزه مورینیو را یکی از بهترین‌ مربیانی نمی داند که زیر نظر آنها کار کرده. او در عوض به تعریف و تمجید از کارلو آنچلوتی پرداخت که به نظر مدافع رئال به بازیکنانش آرامش می دهد و فرصت انطباق با تیم را در اختیار آنان می گذارد.

این در حالی است که راموس سه فصل از 2010 تا 2013 زیر نظر مربی پرتغالی کار کرد و نسبتا هم موفق بود.

این بازیکن 28 ساله که بیش از 300 بازی برای تیم سفیدپوش پایتخت اسپانیا انجام داده می گوید آنچلوتی یک مربی الگو است که بازی زیر نظرش لذت‌بخش است.

او به سایت فیفا گفت:«او به بازیکن یاد می دهد چطور با سیستم کارش منطبق شود، این که چه کار کند تا با هم‌تیمی‌هایش رابطه بهتری داشته باشد. او مربی است که شما را کنار می کشد، با شما حرف می زند و با ملایم‌ترین روش ممکن ایراد شما را می گوید چه از نظر حرفه‌ای و چه انسانی. این کلید موفقیت و دلیل این است که او یک مربی عالی است. او یکی از دو مربی برتری است که در تمام دوران حرفه‌ای خود با آنها کار کرده‌ام و بالاتر از هر چیز دیگر انسان والایی است  که ثمره‌اش نوع برخورد با بازیکنانش است.»

وقتی از راموس درباره مربی‌های دیگر مورد علاقه‌اش سوال شد همچنان خبری از مورینیو نبود و او مربیان سابق خود در تیم ملی اسپانیا و سویا را نام برد:«سوال سختی است. لوییس آراگونس بود و بعد خواکین کاپاروس که وقتی من هیچ کس نبودم، به توانایی‌هایم باور داشت. من چند مربی فوق‌العاده‌ داشتم و آنچلوتی بدون شک در صدر آنها قرار دارد.»

     
آی اسپورت
2015-02-28 20:33:16
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر