فهرست
فن خال: از فالکائو راضی هستم/ این سیستم همیشه پیروز نیست
فن خال: از فالکائو راضی هستم/ این سیستم همیشه پیروز نیست

فن خال: از فالکائو راضی هستم/ این سیستم همیشه پیروز نیست

آی اسپورت - لوئی فن خال مربی منچستریونایتد در بازی امروز این تیم در لیگ برتر با چهار مدافع مقابل ساندرلند به میدان رفت. او بعد از پیروزی خانگی برابر حریف در مورد نتیجه حاصل شده تیمش گفت:\" نیمه اول می توانست بهتر باشد. در نیمه دوم بازی را کنترل کردیم و گل زدیم و موقعیت خلق کردیم و هیچ فرصتی دراختیار آنها قرار ندادیم. خیلی خوشحالم. ما همین سیستم را مقابل چلسی و منچسترسیتی و کریستال پالاس پیاده کرده بودیم. آن موقع همه چیز مثل امروز خوب پیش نرفته بود. و باید بگویم که نتیجه امروز پیشرفت خوبی در بازی ما محسوب می شود. همیشه نمی توانید با این سیستم برنده شوید. این موضوع به خیلی چیزها در تیم و تیم حریف بستگی دارد.\"

اشلی یانگ جزو بازیکنان خوب یونایتد در بازی امروز بود. فن خال از بازی ملی پوش انگلیسی تمجید کرده و به سهم مهم فالکائو در پیروزی تیمش هم اشاره داشت:\" اشلی یانگ بازی خوبی انجام داد. من امروز از خیلی از بازیکنان تیم راضی بودم. فالکائو هم عملکرد خوبی داشت و پنالتی گرفت. \"

رونی که در هشت بازی برای یونایتد گل نزده بود امروز زننده هردوگل شیاطین سرخ بود. مربی هلندی در مورد او گفت:\" همه بازیکنان به اعتماد به نفس نیاز دارند و وقتی شما دو گل می زنید، اعتماد به نفس خود را بالا می برید\"

     
آی اسپورت
2015-02-28 22:09:29
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر