فهرست
بازی بزرگ جزیره؛سیتی طلسم آنفیلد را می شکند؟
بازی بزرگ جزیره؛سیتی طلسم آنفیلد را می شکند؟

بازی بزرگ جزیره؛سیتی طلسم آنفیلد را می شکند؟

آی اسپورت – آخرین پیروزی سیتی مقابل لیورپول در آنفیلد به 12 سال قبل بر می گردد و حاصل 12 سفر قبلی آبی های منچستر به آنفیلد، 7 شکست و 5 تساوی بوده است.

مانوئل پیگرینی سرمربی سیتی که به خوبی می داند پیروز شدن و شکستن این رکورد چقدر سخت خواهد بود در مورد بازی فردا اینچنین می گوید: \" لیورپول همیشه تیم بسیار قدرتمندی بوده و جو ورزشگاه آن ها بسیار سنگین و سخت است. اما من فکر می کنم که ما باید این آمار را تغییر دهیم. ما این فصل در خانه استوک سیتی هم پیروز شدیم. کاری که در شش سال اخیر نتوانسته بودیم انجام دهیم \"

فصل گذشته این دو تیم یک بازی به یاد ماندنی به نمایش گذاشتند. منچستر سیتی در حالی که با دو گل از لیورپول عقب بود توانست کار را به تساوی بکشاند اما این فیلیپ کوتینیو بود که در دقیقه 78، گل سوم و پیروزی بخش قرمز های مرسی ساید را وارد دروازه شاگردان پیگیرینی کرد.

پیگرینی در این باره می گوید: \" آن یک روز بسیار ویژه بود، چرا که با سالگرد فاجعه هیلزبرو همزمان شده بود. بازی بسیار نزدیکی بود. ما به دلایل مختلفی نتوانستیم در آن بازی پیروز شویم. امسال نیز ما با همان ذهنیت به آنفیلد می رویم. ما برای پیروز شدن پای به میدان می گذاریم و سعی می کنیم از همان ابتدا بازی هجومی از خود به نمایش بگذاریم.\"

     
آی اسپورت
2015-02-28 22:59:32
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر