فهرست
بازی با شیلی و سوئد مهم تر از اردوی امید
بازی با شیلی و سوئد مهم تر از اردوی امید

بازی با شیلی و سوئد مهم تر از اردوی امید

آی اسپورت - اینطور که به نظر می رسد تیم امید در رقابتهای فرودین ماه خود سردار آزمون و علیرضا جهانبخش را در اختیار نخواهد داشت.

با اینکه محمد خاکپور و حبیب کاشانی از مدتها قبل به دنبال استفاده از این بازیکن در اردوی تیم امید بودند اما مهاجمان تیم ملی ترجیح می دهند به جای آنکه در اردوی تیم امید باشند، با تیم ملی بزرگسالان  به مصاف شیلی و سوئد بروند.

سردار آزمون در گفتگویش با خبرگزاری تسنیم به این نکته اشاره کرده و گفته:\" من و جهانبخش بازیکن هستیم و مطمئناً فرقی ندارد که لباس کدام تیم ملی را به تن کنیم. البته درست است که تیم امید خواسته ما را در اختیار داشته باشد و ما هم برای آقای خاکپور و کفاشیان احترام قائل هستیم اما به نظرم تیم امید در این مرحله بدون ما هم می‌تواند بازی‌ها را با موفقیت پشت سر بگذارد. تیم امید بازیکنان بسیار خوبی دارد که هر کدام‌شان می‌توانند سرنوشت بازی را تغییر دهند. تیم امید بدون ما هم قدرتمند است.  به نظرم اگر در دو بازی  مقابل سوئد و شیلی حضور داشته باشیم شرایط‌مان تغییر زیادی خواهد کرد اما با این حال باید دید تصمیم چیست. اگر تیم امید در گروه سختی قرار داشت حتماً برای کمک به این تیم در صف اول حاضر بودم و اکنون هم هر تصمیمی که گرفته شود، تابع آن هستم.\"

     
آی اسپورت
2015-03-01 09:33:12
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر