فهرست
پیش بازی لیورپول – منچستر سیتی/ پایان روزهای تاریک سیتی در آنفیلد؟
پیش بازی لیورپول – منچستر سیتی/ پایان روزهای تاریک سیتی در آنفیلد؟

پیش بازی لیورپول – منچستر سیتی/ پایان روزهای تاریک سیتی در آنفیلد؟

آی اسپورت – منچستر سیتی در حالی پا به آنفیلد می گذارد که در 12 حضور قبلی خود در این ورزشگاه طعم برد را نچشیده است. علاوه بر این، منچستر سیتی برای کم کردن اختلاف خود در صدر جدول با چلسی نیاز به کسب هر سه امتیاز این دیدار دارد. در سوی دیگر میدان، شاگردان راجرز خستگی رقابت طاقت فرسا با بشیکتاش را در ساق های خود حس می کنند. لیورپولی ها انتظار دارند تا با تکیه به جو انفیلد، هشتمین پیروزی خود در نه بازی اخیرشان در لیگ برتر را رقم بزنند. لیورپول می تواند با کسب سه امتیاز این دیدار خود را به رده پنجم جدول و بالاتر از ساتهمپتون برساند و نیم نگاهی هم به بازی امروز آرسنال و اورتون داشته باشند.
 
 
هفته بیست و هفتم لیگ برتر
زمان بازی : یکشنبه 15:30
آب و هوا: بارش شدید باران 
آرایش احتمالی دو تیم 
\"http://upload7.ir/uploads//1ae3a7e9373774c2c3cfc035c24c2684f4f79a23.jpg\"
 
 
بازیکنان غایب :
 
لیورپول :
بردلی جونز
لوکاس لیوا
جون فلانگان
 
منچستر سیتی :
----
 
پیش بینی :
- شکست تلخ لیورپول در مقابل بشیکتاش در ضربات پنالتی باعث شد تا در آستانه بازی حساس این تیم مقابل سیتی، به اعتماد به نفس آن ها ضربه سختی وارد شود.
- شاگردان پیگیرینی ممکن است در مقابل بارسلونا شکست خورده باشند، اما مهار پنالتی مسی در آخرین دقایق بازی توسط جو هارت، امید را برای بازی برگشت زنده نگه داشته است. حالا آن ها باید به مسیر خود برای قهرمان شدن در لیگ برتر بازگردند و با پیروزی در این دیدار، همچنان چلسی را در صدر جدول تحت فشار قرار دهند.
- به نظر می رسد سرخپوشان لیورپول در این بازی به دلیل خستگی حاصل از دیدار نفس گیر مقابل بشیکتاش دچار افت بدنی شوند. سیتی می تواند از این موضوع برای ضربه زدن به لیورپول استفاده کامل را ببرد.
     
آی اسپورت
2015-03-01 10:02:48
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر