فهرست
پیش بازی رئال مادرید – ویارئال / حمله زیر دریایی ها به برنابئو
پیش بازی رئال مادرید – ویارئال / حمله زیر دریایی ها به برنابئو

پیش بازی رئال مادرید – ویارئال / حمله زیر دریایی ها به برنابئو

آی اسپورت – ویارئال که دربازی های اخیر خوب نتایج قابل قبولی کسب کرده اند، تنها برای کسب امتیاز و رسیدن به رتبه های بالای جدول دراین بازی تلاش می کند. با پیروزی شب گذشته بارسلونا، رئالی ها باید تلاش کنند تا با برد در بازی امشب بار دیگر اختلاف خود با بارسلونا را به عدد چهار افزایش دهند. ویارئال هم که اکنون در رده ششم جدول لالیگا قرار دارد، برای کسب چهارمین سهمیه اروپایی لالیگا، رقابت تنگاتنگی با سویا و والنسیا دارند. رئال مادرید تاکنون در 6 بازی اخیر خود مقابل ویارئال در برنابئو همواره پیروز شده است.
 
 
هفته بیست و پنجم لالیگا
زمان بازی : یکشنبه 23:30
آب و هوا: صاف

آرایش احتمالی دو تیم 

\"http://upload7.ir/uploads//3e4770e5881c386cfb7075ab33473e37e9f4900f.jpg\"
 
 
بازیکنان غایب :
 
رئال مادرید :
لوکا مودریچ
سرخیو راموس
خامس رودریگس
 
ویارئال :
بوژان جوکیچ
برونو
آدریان مارین
 
پیش بینی :
 
- آمار نشان می دهد که رئال مادرید در 10 بازی اخیر خود تنها یک بار طعم شکست را تجربه کرده است. در آن طرف میدان، ویارئال هم با کسب چند پیروزی روحیه بخش در هفته های اخیر، از اعتماد به نفس خوبی بهره می برد. آن ها موفق شدند دو بار سالزبورگ را در لیگ اروپا شکست دهند و هفته گذشته هماز سد ایبار در لالیگا گذشتند.
- رئالی ها در هشت باز اخیر خود در برنابئو پیروز شده اند. تنها اتلتیکو مادرید توانسته است در این ورزشگاه از شاگردان آنچلوتی امتیاز بگیرد.
- ویارئال 3 بازی از 5 بازی اخیر خارج خانه خود را واگذار کرده است. اما در طول این فصل رکورد 9 بازی متوالی بدون شکست در تمامی رقابت ها را تجربه کرده و می خواهد با پیروز شدن در این بازی به جاه طلبی های خود ادامه دهد.

     
آی اسپورت
2015-03-01 10:06:57
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر