فهرست
مدیر تیم امید تهدید به کناره گیری کرد
مدیر تیم امید تهدید به کناره گیری کرد

مدیر تیم امید تهدید به کناره گیری کرد

آی اسپورت - مدیر تیم فوتبال امید اصلا از شرایط فعلی رضایت ندارد.

حبیب کاشانی در گفتگوی امروزش با رادیو ورزش  با بیان اینکه از این شرایط بسیار خسته است، تهدید به کناره گیری از پست خود کرد و گفت: اگر نیازی به من نیست بگویند تا بروم. فقط یک کلمه به من بگویند که من را نمی‌خواهند. من اهل دردسر نیستم. چندین ماه در پرسپولیس بودم و بعد از آنکه از این تیم رفتم یک کلمه هم مصاحبه نکردم. رفتار فدراسیون، رفتاری نیست که باید باشد. ما در کیش دو بازی انجام دادیم و آنقدر که کادر فنی نگران بود و استرس داشت، هیچکس این طور نبود.

وی تاکید کرد: برای موفقیت تیم امید یک مثلث نیاز است، مثلثی که فدراسیون فوتبال، کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش ضلع های آن را تشکیل می دهند. باید این مثلث روی تیم امید نظارت داشته باشد تا بتوانیم به المپیک برسیم. ما به هر جا که توانستیم خواهش کردیم. مشکل ما مشکل شخصی نیست. برای کمک به صعود تیم امید به المپیک باید شرایط فراهم باشد.

کاشانی ادامه داد: ما در جلساتی با کارلوس کی‌روش، مهدی تاج و علی کفاشیان قرار گذاشتیم مشکلات اعزام، بلیت و مسائل مالی را حل کنیم ولی فقط خواهش داشتیم که هفته بیست و سوم را تعطیل کنند تا بازیکنان تیم امید بتوانند با آرامش بازی کنند ولی این اتفاق نیفتاد؛ چرا؟ چون ما کی‌روش نیستیم با درخواست ما برای تعویق مسابقات موافقت شود.

     
آی اسپورت
2015-03-01 10:07:10
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر