فهرست
رویکرد قهری با فردوسی‌پور
رویکرد قهری با فردوسی‌پور

رویکرد قهری با فردوسی‌پور

آی اسپورت - ظاهرا رویکرد قهری با عادل فردوسی‌پور در شبکه سه سیما همچنان ادامه دارد. البته باخبر شدیم عده‌ای برای بازگرداندن عادل به برنامه ۹۰ پیش‌قدم شده‌اند اما هنوز نه تنها موفق به این کار و عوض کردن نظر فروغی نشده‌اند بلکه مدیران صدا و سیما سعی دارند حتی گزارش دربی را هم به عادل ندهند و از همین حالا در حال تصمیم‌گیری روی محمدرضا احمدی و مزدک میرزایی هستند.

در واقع جنگ پارتیزانی با عادل فردوسی‌پور ادامه دارد. او حتی نایب‌رئیسی شبکه ورزش را هم رد کرد تا سر حرفش بماند. از این سو روی فروغی مدیر شبکه سه هم فشار زیاد شده و علاوه بر خواست مردم، برخی مسئولان هم برایشان سوال شده که چرا باید صدا و سیما خودش با دست‌های خودش بهترین برنامه‌اش را دستکاری کند و اصطلاحا به ترکیب برنده دست بزند.

ظاهرا اختلاف بین عادل و فروغی از استفاده از یک سری لغت جایگزین شروع شده و حالا بعد از ماه‌ها به این نقطه رسیده است. محدودیت‌های سیاسی  برنامه هم در میانه‌های راه اضافه شد تا عادلی که همیشه مدیر شبکه سه را حامی خود می‌دید این بار با مشکلاتی مواجه شود و در نهایت با پیروزی در انتخاب بهترین مجری موقتا از سکوی ۹۰ پایین بیاید.  باید دید نتیجه فشارها و وساطت‌ها در نهایت به کجا می‌رسد و آیا مدیر شبکه ۳ در این مسیر پیروز می‌شود یا مجری محبوب مردم؟

مدال

۷ ۶  
آی اسپورت
2019-03-25 18:16:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
اسمان
دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۸، ۱۹:۵۹
فروغی بایدعوض بشه.
امید از تفت
دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۸، ۲۰:۳۶
کی گفته آقای باافتخار کیروشی پور محبوب مردم است!!؟ توی نظرسنجی چند نفر شرکت کرده بودند!!؟ ما که دوست داریم برنامه نود را با تیم جدید ببینیم.
۵
اروان
دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۸، ۲۰:۴۰
تللهوبل
علی
سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۹۸، ۰۲:۲۵
امید از تفت، تو باز هم حرف زدی؟ بابا چه رویی داری تو!!!!!! دو سال تمام نوشتی با این پول( پول کارلوس کیروش) میتوانیم مارچلو بیلسا را بیاوریم!!!!! خخخخخخخ! آقا ما منتظریم بیاورید!!!! لطفا تا اون موقع صدات جایی در نیاد! نشنوم صدات رو دیگه!
۱
nima bagheri
سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۹۸، ۱۴:۳۲
امید از تفت:
شما بسیجی های خوک صفت همیشه همینقدر حقیر و پستید
و همیشه هم خودتون که رو مردم فرص می کنید
خیلی ابلهی امید تفتی خیلی :)
nima bagheri
سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۹۸، ۱۶:۵۵
امید از تفت:
راستی عقب مونده ذهنی کی روش که رفت پولش هم که قول تو هست چرا بیلسا نمیاد؟؟؟؟
خیلی خنده داری تو یا ابلهی یا یه نوجوون 12 ساله که شک ندارم دومی درسته
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر