فهرست
اختصاصی: فن خال می خواهد 5 سال در اولدترافورد بماند
اختصاصی: فن خال می خواهد 5 سال در اولدترافورد بماند

اختصاصی: فن خال می خواهد 5 سال در اولدترافورد بماند


آی اسپورت - لوئی فن خال می خواهد پنج سال روی نیمکت منچستریونایتد بمان. طبق گزارشی که روز یکشنبه در ساندی پیپل منتشر شده، مربی هلندی به شدت شیفته اولدترافورد و هواداران یونایتد شده و در ملاقاتی که اخیرا با گلیزر داشته برنامه های خود را تا سال 2020 به آنها ارائه داده است.

مالکان شیاطین سرخ به شدت تحت تاثیر برنامه های او قرارگرفته اند و ظاهرا قرارداد اولیه سه ساله او را به مدت 2 سال دیگر تمدید می کنند.
ملاقات فن خال و مسوولان باشگاه بعد از پیروزی 3-1 یونایتد در اولدترافورد مقابل برنلی رخ داد. در آن زمان فن خال ورزشگاه را به مقصد آپارتمان خود در چشایر ترک نکرده و تا ساعت 3 صبح با مسوولان تیم در حال گفت وگو و مذاکره بود.

او به آنها گفته که می خواهد یونایتد تیم آخر او باشد و  قصد دارد بیشتر از مدت زمان قراراد سه ساله کنونی اش با دستمزد 10 میلیون پوند در سال در این تیم بماند. حالا با توجه به پیروزی دیروز یونایتد مقابل ساندرلند که موقعیت تیم را برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان بهتر کرده، احتمال توافق مسوولان یونایتد با خواسته او بسیار زیاد به نظر می آید.

فن خال به دوستان نزدیک خود گفته که حساس می کند سالهای پایانی دوران مربیگری اش را سپری می کند و درمنچستر احساس رضایت و خوشحالی می کند وحتی گفته که ای کاش زودتر از این به لیگ برتر انگلیس آمده بود...


حالا که او به لیگ جزیره آمده، می خواهد سالهای بیشتری در این کشور بماند. البته مسوولان یونایتد به فن خال گفته اند که تنها در صورت پیشرفت های قابل توجه تیمی و رسیدن به اهداف تعیین شده قرارداد او را دو سال دیگر تمدید می کنند.

دراین جلسه در مورد خریدهای یونایتد در بازار تابستانی هم صحبت شده و مربی هلندی نام کوین استروتمن، کوین دبروین و متس هوملس و ایلکای گندوگان را به عنوان گزینه های مورد نظرخود برای فصل بعدی معرفی کرده است.

     
آی اسپورت
2015-03-01 12:07:03
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر