فهرست
پیش بازی هفته شانزدهم لیگ یک: فینال فولاد-فجر
پیش بازی هفته شانزدهم لیگ یک: فینال فولاد-فجر

پیش بازی هفته شانزدهم لیگ یک: فینال فولاد-فجر

گروه \"الف\"

 

فولاد نوین اهواز – فجر سپاسی شیراز

مهم ترین بازی هفته

 فجر در نیم فصل دوم هنوز شکستی را تجربه نکرده و در این بازی باید به مصاف فولاد نوینی برود که با اختلاف چهار  امتیاز نسبت به نساجی در جایگاه نخست قرار دارد و حتی در صورت شکست جایگاه اول خود را حفظ خواهد کرد. فجر روز دشواری را در اهواز خواهد داشت زیرا تلاش اهوازی ها بر این است تا اختلاف خود را با سایر مدعیان بیشتر کند.

 

 

شهرداری اردبیل – نساجی مازندران

نبرد شمالی های لیگ یک

نساجی از 4 بازی اخیر خود 9 امتیاز کسب کرده است و هم اکنون نزدیک ترین تعقیب کننده فولاد نوین به حساب می آید. اما نمی توان از عملکرد خوب شهرداری با محمد ربیعی در هفته های گذشت. شهرداری اردبیل با هدایت ربیعی تاکنون 3 برد و 2 تساوی و تنها یک شکست کسب کرده و در 3 بازی خانگی خود تمامی امتیازات ممکن را کسب کرده است.

 

 

ایرانجوان بوشهر – آلومینیوم هرمزگان

مصاف بوشهری های بی پول با بندر نشینان

رقابت دو تیم جنوبی گروه الف در این هفته حساسیت های خاص خود را دارد. ایرانجوان با یک امتیاز بیشتر نسبت به آلومینیوم در رده چهارم حضور دارد. بوشهری ها پس از اینکه نیم فصل را به پایان رساندند، با نمایان شدن مشکلات مالی هر هفته اوضاع بغرنج تری را تجربه می کنند. به نظر می رسد باید به زودی شاهد خارج شدن ایرانجوان از دور مدعیان این گروه باشیم.

 

 

مس کرمان – استقلال اهواز

آیا اکبر همچنان امتیاز می گیرد؟!

مس در نیم فصل دوم با 10 امتیاز در 4 بازی بیشترین امتیاز را نسیت به تیم های دیگر جمع آوری کرده است که البته با حواشی زیادی نیز همراه بوده است. کرمانی ها این هفته به مصاف استقلال اهواز می روند. تیمی که نیم فصل را با رده دومی به پایان رسانده بود و هم اکنون به دلیل تفاضل گل در رده پنجم قرار دارد.

 

 

نفت و گاز گچساران – گیتی پسند اصفهان

روز سخت گچسارانی ها

نفت و گاز اگر بخواهد به بقا در لیگ یک امیدوار باشد حتما باید از این دیدار خود پیروزی به دست آورد. اما آنها حریف سرختی به نام گیتی پسند در پیش رو دارند. شاگردان طروسیان یکی از با کیفیت ترین بازی های گروه الف را به نمایش می گذارند و هیچ بعید نیست با پیروزی در این بازی به رده های بالای جدول بازگردند.

 

 

نیروی زمینی تهران – تربیت نوین یزد

جدال قعرنشینان

نیروی زمینی در حالی به مصاف تربیت نوین می رود که 5 باخت متوالی را تجربه کرده است. تیمی که در نیم فصل اول چند هفته صدرنشینی را هم تجربه کرده است. در آن سوی میدان یزدی ها با برد هفته گذشته خود با روحیه ای مضاعف پا به این مسابقه می گذارند.

 

 

گروه \"ب\"

 

سیاه جامگان مشهد – مس رفسنجان

مشهدی ها در اندیشه ی صدرنشینی

مهم ترین بازی گروه ب بدون شک این بازی است.  جدال تیم های اول و دوم گروه که سیاه جامگان در صورت برتری پس از هفته ها مس رفسنجان را از صدر به پایین می کشاند. هر دو تیم از بازی های هفته گذشته خود سه امتیاز کسب کرده اند. جدال شاگردان مهاجری و وینگو بگوویچ صرب دیدنی ترین بازی این گروه است.

 

 

فولاد یزد – صنعت نفت آبادان

فولاد در جستجوی نفت در کویر یزد

یزدی ها روز سختی را در شهر خود تجربه خواهند کرد زیرا نفت آبادان به دنبال این است تا از قافله عقب نماند و به شدت به سه امتیاز این بازی احتیاج دارد. نفت آبادان در صورت پبروزی بر فولاد یزد و با توجه به دیدار مستقیم دو تیم صدر جدول، می تواند به صعود به رده دوم امیدوار باشد.

 

 

شهرداری تبریز – پاس همدان

همه نگاه ها به خداداد

هر دو تیم در بازی های هفته قبل خود چیزی جز شکست دستگیرشان نشد و حالا فقط بدنبال برد هستند. خداداد در مدت حضورش در تبریز تاکنون هفت امتیاز کسب کرده است و اگر می خواهد تیمش به رده های بالاتری رهنمون کند باید سه امتیاز این بازی را مقابل تیم چهارم جدول کسب کند.

 

 

گل گهر سیرجان – پارسه تهران

نگاه سیرجانی ها به شاگردان شهبا

به دلیل انصراف اتکا، گل گهر هفته گذشته را استراحت کرد و این هفته باید به مصاف پارسه ای برود که هفته قبل به یک پیروزی پر گل دست یافته است. پارسه که کمی از قافله مدعیان این گروه عقب مانده است در صدد است تا با پیروزی در این بازی خود را به تیم های بالاسر خود برساند.

 

 

شهرداری بندر عباس – راهیان کرمانشاه

بهترین فرصت دو تیم برای فرار از انتهای جدول

راهیان و شهرداری دو تیمی هستند که بیشترین بخت را برای سقوط به لیگ دو دارند. پس از بازی دو تیم صدرنشین به نوعی می توان این بازی را مهم ترین بازی گروه دانست. چرا که برنده این بازی بخت خود را برای ماندن در لیگ افزایش خواهد داد و بازنده باید کم کم خود را برای سقوط آماده کند.

 

 

     
آی اسپورت
2015-03-01 12:30:57
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر