فهرست
والورده: گریزمان در بارسا؟ باید ببینیم چه می شود
والورده: گریزمان در بارسا؟ باید ببینیم چه می شود

والورده: گریزمان در بارسا؟ باید ببینیم چه می شود

آی اسپورت- ارنستو والورده، سرمربی بارسلونا، احتمال پیوستن آنتوان گریزمان، ستاره اتلتیکو مادرید، به این باشگاه کاتالانی را رد نکرد. به تازگی رسانه های اسپانیایی و فرانسوی ادعا کردند که گریزمان برای انتقال به بارسلونا در تابستان آینده، با مدیران این باشگاه به توافق رسیده است.

 والورده معتقد است که این اخبار، مانند شایعه پیوستن نیمار به رئال مادرید است؛ اما احتمال پیوستن این ستاره فرانسوی به بارسا را به طور کامل رد نکرد. او در پاسخ به این سوال که احتمال کدام انتقال بیشتر است، نیمار به رئال یا گریزمان به بارسا، گفت:" هیچ کدام. شایعه، شایعه است.

  گریزمان بازیکن فوق العاده ای است و هر بار از بازیکنی به عنوان گزینه بارسا نام برده می شود، آن بازیکن، بزرگ است. اما من از بازیکنان فعلی ام راضی هستم و در آینده باید ببینیم چه رخ می دهد."

 خاویر ماسچرانو به دلیل مصدومیت از ناحیه همسترینگ آسیب دیده و برای چند هفته از میادین دور خواهد بود؛ اما والورده تاکید کرد که تصمیمی برای خرید مدافع میانی جدید ندارد.

 " هرگز نمی توان مصدومیت ها را پیش بینی کرد. ما 4 مدافع میانی خوب داریم. ما به همه آنها اعتماد داریم. جرارد پیکه، ساموئل اومتیتی و البته توماس فرمالن. ضمن اینکه بازیکنان بارسلونای بی را هم داریم."

ورزش سه 

     
آی اسپورت
2017-11-17 21:40:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر