فهرست
طارمی: دعا کردم نوروزی متوجه پاسم بشود/ می خواهم به اروپا بروم
طارمی: دعا کردم نوروزی متوجه پاسم بشود/ می خواهم به اروپا بروم

طارمی: دعا کردم نوروزی متوجه پاسم بشود/ می خواهم به اروپا بروم

آی اسپورت- مهدی طارمی مهاج آماده ی این روزهای سرخپوشان  در خصوص غیبت‌هایی که اخیراً در تمرینات پرسپولیس داشت،گفت: برای دیدار با خانواده‌ام فردای بازی با لخویا به بوشهر رفتم و چون نمی‌دانستم در بوشهر پرواز‌های پنجشنبه و جمعه به تهران برداشته شده، نتوانستم به موقع به تهران برگردم.

عملکرد خوبت برابر لخویا: دعای مادرم در این بازی پشت سرم بود و خدا را شکر که توانستیم یک نتیجه خوب در این بازی کسب کنیم و در حال حاضر شرایط روحی بچه‌ها عالی است. این برد انرژی مثبتی به تیم ترزیق کرد و همه ما از خوشحالی مردم شاد هستیم.

 گفته می‌شود به خاطر بازی خوبت مقابل لخویا مورد توجه تیم‌های قطری قرار گرفته ای: در یکی دو ماه اخیر به هر پیشنهادی که به دست مدیربرنامه‌هایم رسیده بی‌توجه بوده‌ام؛ مخصوصا الان که تیم اوج گرفته و هواداران خوشحال هستند. می‌خواهم در این روز‌های خوب در کنار پرسپولیس باشم و روز‌های بهتری را رقم بزنیم. تمام هدفم این است که با درخشش در پرسپولیس بتوانم به تیم ملی و تیم‌های اروپایی راه پیدا کنم. اگر قرار باشد خارج از ایران به فوتبال خود ادامه دهم باید راهی فوتبال اروپا شوم و امیدوارم تا آن موقع برای پرسپولیس بازیکن مثمر ثمری باشم.

پاس گل زیبایت به هادی نوروزی در بازی با لخویا : در دوران نوجوانی و جوانی همیشه علاقمند بودم کارهای عجیب و غریب انجام دهم و در این بازی هم وقتی دیدم نوروزی در جای مناسبی قرار دارد با پشت پا پاس دادم و دعا می‌کردم او متوجه پاسم شود که خوشبختانه خیلی خوب قدر این پاس را دانست. در کل با نوروزی به هماهنگی خیلی خوبی رسیده‌ایم.

مشکلات مالی پیرامون باشگاه : بعد بازی با لخویا پاداش دادند که جای تشکر دارد. روز شنبه هم مبلغی به حساب بازیکنان واریز شد. فعلا تمرکز ما فقط روی بازی با بنیادکار قرار دارد و به پول فکر نمی‌کنیم.

بازی پرسپولیس و بنیادکار : هدف ما این است که از این بازی امتیاز کسب کنیم. در دبی با بنیادکار بازی دوستانه انجام دادیم و تا حدودی از این تیم شناخت داریم، قطعا بازی سختی در انتظارمان است و نباید در این بازی اشتباه کنیم.

     
آی اسپورت
2015-03-01 14:27:18
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر