فهرست
مگوییان: به خاطر پول دعوا و قهر و غیبت نمی کنم
مگوییان: به خاطر پول دعوا و قهر و غیبت نمی کنم

مگوییان: به خاطر پول دعوا و قهر و غیبت نمی کنم

آی اسپورت- هرایر مگوییان مدافع ارمنی استقلال این روزها نیمکت نشین شده است. او  درباره شرایط خودش گفت: شرایط خوبی دارم و خوشحالم در تمرینات و بازی‌های استقلال می‌توانم شرکت کنم. شرایط استقلال هم در چند بازی گذشته خیلی خوب بوده و توانسته‌ایم نتایج بسیار خوبی کسب کنیم و در میان مدعیان قرار بگیریم. نیم فصل دوم تمام تلاش تیم استقلال ارائه بازی خوب و کسب قهرمانی است که همگی در این مسیر تلاش می‌کنیم.

 بازی کردنت در پست‌های غیر تخصصی : من تابع تصمیمات کادر فنی استقلال هستم و در هر پستی که به میدان بروم با تمام توانم بازی می‌کنم. همه در استقلال یک تیم هستیم و کسی جای فرد دیگری به میدان نمی‌رود. بازی کردن یا نکردن و منطقه بازی موضوعی است که سرمربی تیم در مورد آن تصمیم می‌گیرد و همگی در تلاش هستیم تا تیم موفق شود.

مشکلات مالی استقلال : روزی که به ایران آمدم دو هدف را دنبال می‌کردم. ابتدا می‌خواستم در  فوتبال پیشرفت کنم و سپس به دنبال به دست آوردن پول بودم. فوتبال حرفه من است و به پولی که در قراردادم ثبت شده، نیاز دارم اما به خاطر نگرفتن مطالباتم دعوا و قهر نمی‌کنم چون می‌دانم همه مانند من هستند و دریافتی نداشته‌اند و مطمئن هستم در تیم تبعیض وجود ندارد. کل تیم با مشکل مالی رو‌به‌رو است اما امیدوارم به کمک مدیران مشکلات برطرف شود تا این سختی‌ها بر روی روند قهرمانی تیم تاثیر نگذارد. مدیریت در حال تلاش کردن برای رفع این موضوع است و ما نیز در زمین فوتبال برای کسب موفقیت تیم تلاش می‌کنیم.

احساست از انتخاب ایران برای ادامه فوتبال : فوتبال ایران در آسیا اول است و استقلال هم تیم پرطرفدار و شناخته شده‌ای است که افتخارات زیادی دارد. من از انتخابم راضی هستم و دوست دارم در سال اول حضورم در استقلال قهرمان لیگ شوم تا از حضورم در فصل اول خاطره خوبی داشته باشم.

     
آی اسپورت
2015-03-01 14:31:54
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر