فهرست
طالب‌لو در گفت‌وگو با آی اسپورت: نظرسنجی نود را قبول ندارم
طالب‌لو در گفت‌وگو با آی اسپورت: نظرسنجی نود را قبول ندارم

طالب‌لو در گفت‌وگو با آی اسپورت: نظرسنجی نود را قبول ندارم

آی‌اسپورت- وحید طالب لو دروازبان استقلال هم جز محبوب‌ترین بازیکنان تاریخ این باشگاه قرار دارد. اما او در مصاحبه با آی‌اسپورت گفته این نوع نظرسنجی برای استقلال مناسب نیست.  در این نظرسنجی به جز جواد زرینچه که جز محبوب‌ترین بازیکنان تیم محسوب می‌شود، بیشتر بازیکنایی رای آوردند که مشغول فوتبال هستند. تا حالا رقیب طالب لو یعنی مهدی رحمتی و همچنین آرش برهانی به طور مشترک پس از مجیدی و منصوریان، محبوب‌ترین بازیکنان استقلال هستند. طالب‌لو هم با پنج درصد آرا بنظر در لیست نهایی جایی نخواهد داشت.در لیست محبوب‌ترین بازیکنان تاریخ استقلال نام تو هم دیده می‌شود. خودت چه نظری در این مورد داری؟

محبوب بودن یک چیز دلی هست و من نمی‌توانم در موردش صحبت کنم. بلاخره بعضی وقت‌ها بازی‌ات به دل هواداران می‌نشیند و جز بازیکنان محبوب‌شان حساب می‌شوی.

 

فکر می‌کردی در این لیست حضور داشته باشی؟

خیلی دوست ندارم در این مورد صحبت کنم. فقط خوشحالم که هواداران دوستم دارند و باید بگویم این دو طرفه است و من هم عاشق آنها هستم.

 

از این بازیکنایی که انتخاب شدند راضی هستی؟

این نظرسنجی درست نیست. چون همه اینهایی که انتخاب شدند الآن دارند بازی می‌کنند، مثل خسرو، من، آرش، آندو و بقیه دوستان. کسی که بازی می‌کند که ملاک نیست. به هر حال تیم به آنها نیاز دارد و در نتیجه تو رای هواداران تاثیر می‌گذارد. در صورتی که انتخاب محبوب‌ترین بازیکن به ارزش‌های فنی ربطی ندارد. باید بین کسانی این گزینش صورت می‌گرفت که فوتبال را کنار گذاشته بودند.

 

پس بین پرسپولیسی‌ها نظرسنجی برنامه نود درست بود؟

بله، کاملا درست بود. چون تمام گزینه‌های پرسپولیس فوتبال‌شان تمام شده بود و این درست است.

 

حالا بنظرت محبوب‌ترین بازیکن استقلال کیست؟

علی منصوریان و فرهاد مجیدی. چون بزرگترهای تیم هستند و فوتبال را هم کنار گذاشتند و همه دوستشان دارند.این‌ها گزینه خوبی بودند اما بقیه گزینه‌ها درست نبود.

 

این دو بازیکن از نظر فنی هم بهترین هستند؟

من مربی نیستم که بگویم این‌ها بهترین هستند یا نه. اما آن کسی که محبوب می‌شود فقط به موارد فنی مرتبط نیست و شاید در دوران فوتبالش کارهایی می‌کند که هواداران خوش‌شان می‌آید.

 

     
آی اسپورت
2015-03-01 16:13:25
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر