فهرست
توافق روز؛  پیراهن سرخ بر تن مغانلو
توافق روز؛ پیراهن سرخ بر تن مغانلو

توافق روز؛ پیراهن سرخ بر تن مغانلو

آی اسپورت - شهریار مغانلو پس از کش و قوس‌های فراوان با عقد قراردادی با باشگاه پرسپولیس به جمع شاگردان یحیی گل محمدی در نیم فصل دوم رقابت‌های لیگ برتر اضافه شد. او در تابستان سال جاری نیز در لیست خرید یحیی گل محمدی حضور داشت اما ترجیح داد از تیم پیکان راهی تیم سانتاکلارا پرتغال شود.

عملکرد نه چندان موفق مغانلو در پرتغال و حضور دوباره اش در لیست خرید سرمربی سرخپوشان سبب شد تا مسئولان باشگاه پرسپولیس مذاکره با مدیران سانتاکلارا را برای انجام این انتقال آغاز کنند. پرسپولیس برای دریافت رضایتنامه مغانلو حدود ۶۰ هزار دلار هزینه کرد تا بتواند این بازیکن را به جمع شاگردان یحیی گل محمدی اضافه کند.

مغانلو نیز عصر امروز با حضور در ساختمان باشگاه پرسپولیس قرارداد خود را برای حضور در نیم فصل دوم رقابت‌های لیگ برتر با پیراهن این تیم به امضا رساند تا بتواند در خط حمله پرسپولیس بازی کند و یکی از خریدهای مهم این تیم در زمستان سال جاری لقب بگیرد.

باشگاه پرسپولیس در حالی مغانلو را جذب کرد که همچنان با مشکل محرومیت از حضور در نقل و انتقالات به دلیل عدم پرداخت مطالبات بازیکنان داخلی پیشین خود روبرو است و به همین علت هنوز نتوانسته کارت بازی مهدی ترابی را بگیرد.

۳ ۱  
آی اسپورت
2021-03-07 17:30:00
نظر دهید

۱ نظر
ایلدروم
يكشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹، ۱۸:۱۰
ورود و خرید مربی و بازیکن خارجی را ممنوع کردند که ارز از کشور خارج نشه و استراماچانوی و الکس نوری را هم به همین بهانه نگذاشتند به استقلال بیان اون وقت ما باور کنیم ترابی و مقانلو رو با ریال از قطر و پرتغال خریدند؟ قانون منع خرید مربی خارجی فقط بخاطر جلو گیری از برگشتن استراماچونی و از ترسون از قدر استقلال بود و تمام.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر