فهرست
اولین چالش کالدرون در لیگ؛ هشت بازیکن نامرئی
اولین چالش کالدرون در لیگ؛ هشت بازیکن نامرئی

اولین چالش کالدرون در لیگ؛ هشت بازیکن نامرئی

آی اسپورت - پرسپولیس این فصل همچنان، کامل‌ترین تیم لیگ را در اختیار دارد. آن‌ها در هر پست، صاحب دو بازیکن بزرگ هستند و کالدرون می‌تواند تیمش را با آرایش‌های متنوعی به میدان بفرستد. با این حال، این امتیاز شامل هفته‌های ابتدایی لیگ برتر نمی‌شود. پرسپولیس لیگ را بدون تعدادی از بازیکنان کلیدی بخاطر مصدومیت آغاز می‌کند و بعضی چهره‌های مهم، هنوز شرایط مسابقه را پیدا نکرده‌اند. در این وضعیت، پرسپولیس در سه بازی از پنج بازی ابتدایی باید روبروی تراکتور، استقلال و سپاهان قرار می‌گیرد. قرعه‌هایی که شاید، امتحانی زودهنگام برای کالدرون باشند.

کمال کامیابی‌نیا، تا حدود دو ماه دیگر از ترکیب پرسپولیس دور خواهد بود و همه این بازی‌های حساس را از دست می‌دهد. ماهینی و انصاری هم فعلا، شرایط بازی را پیدا نکرده‌اند و مشخص نیست از چه زمانی دوباره در ترکیب قرار خواهند گرفت. آن‌ها چند ماه، از فوتبال دور بوده‌اند و برای بازگشت به شرایط عادی زمان لازم دارند. جونیور براندائو، در هیچکدام از بازی‌های دوستانه حاضر نبوده و او هم بعید است به این زودی وارد ترکیب اصلی شود. بشار رسن شرایط تقریبا مشابهی با جونیور دارد، فقط زمان بازگشت او به ترکیب با توجه به هماهنگی با تیم سریع‌تر خواهد بود و شانس بازی در هفته اول را هم دارد. سیامک نعمتی و جلال حسینی، بخاطر مصدومیت پیش فصل در بازی هفته ابتدایی با پارس معلوم نیست شرایط مسابقه داشته باشند و بیرانوند هم از این بازی محروم است.

کالدرون در بازی هفته اول، در مورد 8 بازیکنش تردید دارد و این وضعیت، درباره حداقل 4 نفر آن‌ها در هفته‌های آینده مقابل تراکتور، استقلال و سپاهان هم ادامه خواهد داشت. سرمربی تازه پرسپولیس برای اینکه خیلی زود روی نیمکت تیم دچار فشار نشود، باید قبل از کامل شدن پازل بازیکنانش از پنج بازی ابتدایی، به سلامت عبور کند.

۲    
آی اسپورت
2019-08-21 19:20:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر