فهرست
خطیبی :  هواداران بیایند تا تراکتور ببرد
خطیبی : هواداران بیایند تا تراکتور ببرد

خطیبی : هواداران بیایند تا تراکتور ببرد

حسین خطیبی مربی سابق تراکتورسازی به آی‌اسپرت گفت: تراکتورسازی باید هوشمندانه بازی کند و ابتدا بازی را کنترل کند و بعد فشار بیاورد. این تیم پتانسیل کافی برای گلزنی دارد و می تواند با برنامه سه امتیاز این دیدار را بدست آورد.

همچنین او  در مورد دیدار تراکتور مقابل نسف قارشی اظهار داشت : تراکتور در این دیدار می توانست برنده باشد و در نیمه  اول عالی ظاهر شد و به جز تک گلی که روی کار تیمی و پاس عالی کامدار و ضربه زیبای ادینیو به ثمر رسید می توانست گل های دیگری را به ثمر برساند ولی در نیمه دوم متاسفانه بازی را از دست دادند .

خطیبی در مورد دلایلی که می تواند باعث این افت باشد گفت : به نظر من بازیکنان احساس کردند که این تیم خیلی ضعیف است و نیمه دوم را شل گرفتند و اگر مثل نیمه اول رو به جلو بازی می کردند و عقب نمی کشیدند و اجازه خلق فرصت به حریف نمی دادند می توانستند برنده دیدار نیز باشند .

وی در مورد دیدار حساس این تیم مقابل الاهلی امارات نیز گفت : هواداران در این دیدار نقش اساسی را خواهند داشت و می توانند با حضور هر چه تمام تر بر تیم خود انگیزه و بر حریف استرس وارد کنند تا بر حریف غلبه کنیم .

وی در انتها افزود: از مسئولان گسترش فولاد تبریز که بعد از عمل جراحی پایم به خانه بنده آمدند تشکر ویژه دارم که کار ارزشمند آنان جای تقدیر دارد.

     
آی اسپورت
2015-03-01 15:55:21
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر