فهرست
نقل قول های روز: آنالیز در بیمارستان!
نقل قول های روز: آنالیز در بیمارستان!

نقل قول های روز: آنالیز در بیمارستان!

آی اسپورت - این بخش اختصاص دارد به گزیده ای از نقل قول اهالی فوتبال در طول چند ساعت گذشته:

در همین استقلال امید ابراهیمی می‌تواند در بوندس لیگا بازی کند. امید نورافکن هم اگر قدری بیشتر روی خودش کار کند قطعا این توانایی را دارد که در بوندس لیگا بازی کند. مجید حسینی هم شرایط خوبی دارد که با کار و تلاش بیشتر می‌تواند به بوندس لیگا برسد. البته باید به روزبه چشمی هم اشاره کنم. او هم ظرفیت‌های بالایی دارد.

نظر جالب وینفرد شفر درباره 3 بازیکن تیمش

هر سرمربی برای خودش دستیار می‌آورد چون دوست دارد کسانی کنارش باشند که با آنها راحت‌تر کار کند. برای شفر هم این قاعده استثنا نیست. هر مربی سلیقه خودش را دارد و باید هم دستیارانش را بر اساس آن انتخاب کند.

پاسخ جواد زرینچه به سئوالی درباره نحوه انتخاب دستیاران شفر

فیروز کریمی یک روز در یکی از بیمارستان‌های شهر تبریز بستری شد اما در چنین وضعیتی بازهم شب را کلا بیدار ماندیم و تیم حریف را آنالیز کردیم تا برای مقابله با حریف‌مان، عملکرد قابل قبولی داشته باشیم.

صحبتهای جالب بهزاد بشتایم مربی تیم گسترش درباره روند رو به رشد این تیم

 تمامی باشگاه‌های بدهکار باید ۲۰ درصد از مبلغ بدهی‌هایشان را بپردازند و به میزان مبلغ قرارداد بازیکنانی که می‌خواهند در نیم فصل جذب کنند نیز بخش دیگری از بدهی‌هایشان را بدهند. به طور مثل اگر باشگاهی در نیم فصل ۴ بازیکن جذب کند که مبلغ قراردادشان در مجموع یک میلیارد تومان شود. این باشگاه باید ضمن پرداخت ۲۰ درصد از بدهی‌هایش، یک میلیارد تومان دیگر هم از بدهی‌های خود را پرداخت کند تا مجوز ثبت قرارداد بازیکنان‌شان برای حضور در لیگ برتر ثبت شود.

شرط باشگاههای بدهکار برای جذب بازیکن در نیم فصل از زبان رئیس کمیته نقل و انتقالات لیگ برتر

     
آی اسپورت
2017-11-18 09:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر