فهرست
رونالدو بعد از 85 روز در برنابئو گل می زند؟
رونالدو بعد از 85 روز در برنابئو گل می زند؟

رونالدو بعد از 85 روز در برنابئو گل می زند؟

آی‌اسپورت: سال 2015 وارد ماه سوم خود شده و هواداران وفادار برنابئو از سال 2014 نتوانسته‌اند در لیگ برای کریستیانو رونالدو هورا بکشند. بهترین بازیکن جهان بعد از هت‌تریک ششم دسامبر (15 آذر) در برد صفر-3 برابر سلتاویگو در سانتیاگو برنابئو در بازی‌های خانگی لیگ برای رئال مادرید گل نزده که البته بخشی از آن به دلیل محرومیت از دو بازی با سویا و رئال سوسیداد بود. دلیل دیگر آن را می توان افت او در ابتدای سال 2015 دانست. البته رونالدو در برد صفر-4 تیمش برابر بازل در لیگ قهرمانان اروپا و بازی با اتلتیکومادرید در جام حذفی اسپانیا گل زده اما در لیگ در پیروزی‌های صفر-3 و صفر-2 برابر اسپانیول و دپورتیوولاکرونیا در گلزنی ناموفق بوده.

او می تواند در بازی امشب برابر ویارئال، یکی از قربانی‌های محبوبش این آمار ناخوشایند را از بین ببرد. رونالدو در هشت بازی با «زیردریایی زرد» 10 گل زده و فقط یک بار در اکتبر 2011 بدون اینکه نامش در فهرست گلزنان ثبت شود، زمین بازی را ترک کرد.

بهترین آمار او برابر ویارئال هم به ژانویه 2011 مربوط می شود که رئال دو بار بازی عقب افتاده را برابر کرد و در نهایت با هت‌تریک او و یک گل از کاکا 2-4 برنده شد.

اگر یک بار دیگر بتواند هت‌تریک کند آمار گلزنی‌اش در همین جای فصل از کل فصل قبل که با 31 گل آقای گل شد، بهتر خواهد شد. او در حال حاضر 29 گل زده.

     
آی اسپورت
2015-03-01 17:53:02
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر