فهرست
عنایتی: بردن نفت از نان شب هم واجب تر است
عنایتی: بردن نفت از نان شب هم واجب تر است

عنایتی: بردن نفت از نان شب هم واجب تر است

آی اسپورت- کاپیتان استقلال ادعا می‌ کند که بردن نفت‌مسجدسلیمان در هفته بیست و دوم لیگ‌برتر از نان شب هم برای تیمش واجب تر است.

رضا عنایتی در این باره  گفت: ما تمرینات خیلی خوبی را در این تعطیلات 15 روزه لیگ‌برتر انجام داده ایم بچه ها بسیار انگیزه داشتند و من به خوبی می‌ دانم که این بازی چقدر برای ما مهم است. بردن نفت‌مسجدسلیمان از نان شب هم واجب تر است چون ما نباید از کورس قهرمانی عقب بیافتیم.

او در مورد محرومیت کرار هم می‌گوید: طبیعتا اگر کرار حضور داشت، اوضاعمان خیلی بهتر می‌ شد، اما اینطور نیست که ما بدون کرار دست و پا بسته باشیم. ما با کرار یا بدون کرار باید بازی هایمان را با پیروزی پشت سر بگذاریم تا بتوانیم در پایان فصل به مقام قهرمانی برسیم.

کاپیتان استقلال در پایان گفت: من نمی‌ دانم که امیر قلعه‌نویی چه حسی نسبت به محرومیت کرار دارد اما آنچه که مسلم است این است که هر مربی دوست دارد با تمام توان برابر حریفانش به میدان برود. طبیعتا اگر کرار در 3 بازی پیش رویمان نفت‌مسجدسلیمان حضور داشت، اوضاع ما بسیار بهتر می‌ شد ولی حالا هم که نیست مشکلی وجود ندارد و ما با تمام توان برای موفقیت خواهیم جنگید.

     
آی اسپورت
2015-03-01 17:47:08
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر