فهرست
گارسیا:به خاطر قول قهرمانی و گناه غرور به عذاب الهی دچار شدم!
گارسیا:به خاطر قول قهرمانی و گناه غرور به عذاب الهی دچار شدم!

گارسیا:به خاطر قول قهرمانی و گناه غرور به عذاب الهی دچار شدم!

آی‌اسپورت- رودی گارسیا مربی رم در کنفرانس خبری قبل از دیدار حساس فرداشب برابر یوونتوس به شوخی گفت به این خاطر که به هواداران جلوروسی قول قهرمانی داده، دچار عذاب الهی شده است.

این مربی فرانسوی درباره برد یک-2 تیمش در لیگ اروپا در زمین فاینورد گفت:«گفته بودیم می خواهیم در هر تورنمنتی که هستیم با تمام توان بازی کنیم و این را در روتردام ثابت کردیم. حالا همه حواس‌ها به بازی با یوونتوس است و می خواهیم آن را ببریم. سرنوشت در پاهای ما خواهد بود و اگر بخواهیم دوم بمانیم باید اول حمله کنیم.»

اختلاف دو تیم در بالای جدول سری A 9 امتیاز است اما آیا گارسیا به خاطر اینکه بعد از باخت 2-3 در تورین گفت تیمش قهرمان می شود، پشیمان نیست؟

او گفت:«با توجه به اینکه شما با این سوال می خواهید من را خجالت‌زده کنید باید بگویم شاید به خاطر گناه غرور دچار عذاب الهی شده‌ام. اما اگر آن حرف را زدم به خاطر بدبینی زیادی بود که رم را احاطه کرده بود. آن حرف احمقانه یا بدون فکر نبود، من می خواهم تیم انگیزه‌هایش را حفظ کند، ما به این نیاز داریم. ما در این فصل متوقف نمی‌شویم و به دنبال آینده و سال‌های بعد هستیم. درست است که این فصل درباره مصدومیت‌ها بدشانس بودیم اما اشتباهاتی هم داشتیم و هیچ کس بی‌عیب نیست. اگر یک نفر دیگر درباره این قضیه از من سوال کند، می گویم برو گمشو! سرنوشت رم بردن است و تلاش برای فتح اسکودتو و یک روز قهرمانی اروپا. باید نشان دهیم آماده این سرنوشت هستیم. با آن عبارت می خواستم غرور را به هوادارانی که خیلی وقت است جام نبرده‌اند، برگردانم.»

فاصله 9 امتیازی با یوونتوس به دلیل چهار تساوی خانگی رم بود:«می خواهیم دوباره در المپیکو جشن پیروزی بگیریم و باید همان شور و اشتیاق روتردام را در این بازی به نمایش بگذاریم. تیم اگر می خواهد صددرصد باشد باید عشق هواداران رمی به خود را احساس کنند.»

آلساندرو فلورنتزی و خوان مانوئل ایتوربه می توانند رم را در این دیدار همراهی کنند اما داگلاس مایکون، سیدو دومبیا و ویکتور ایباربو غایبان میزبان هستند.

گارسیا بعد از باخت در بازی رفت به انتقاد شدید از داوری پرداخت اما حرف زدن از گذشته را بی‌فایده می داند:«باید به حال فکر کنیم، گذشته فایده‌ای ندارد، ما آینده را می خواهیم. این بازی تیم دوم با تیم اول است و در چنین بازی‌هایی تیم دوم انگیزه بسیار بالایی دارد. امیدوارم بازی بسیار زیبا و جوانمردانه و همراه با جو گرم سکوها باشد. می خواهیم سربلند استادیو المپیکو را ترک کنیم.»

     
آی اسپورت
2015-03-01 18:23:04
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر