فهرست
حاج صفی: در حال رایزنی برای پیوستن به یک تیم اروپایی ام
حاج صفی: در حال رایزنی برای پیوستن به یک تیم اروپایی ام

حاج صفی: در حال رایزنی برای پیوستن به یک تیم اروپایی ام

آی اسپورت- مدافع ملی‌پوش سپاهان از لژیونر شدن مرتضی پورعلی‌گنجی بازیکن نفت بی نهایت خوشحال است و امیدوار است خودش هم بتواند در پایان فصل به یک تیم خارجی ترانسفر شود. 
حاج صفی درباره ترانسفر پورعلی گنجی به چین می گوید: نمی‌ دانید چقدر برای مرتضی پورعلی‌گنجی خوشحالم. او اولین بازی های ملی اش را در جام‌ملت‌های آسیا تجربه کرد و فوق العاده بازی کرد. برای بازیکنان کم تجربه کمی بازی کردن در تیم‌ملی سخت است ولی مرتضی عالی فوتبال بازی کرد و من بسیار خوشحالم که به لیگ چین ترانسفر شده است. امیدوارم پورعلی‌گنجی بتواند روی در یک تیم اروپایی بازی کند چون استعداد و توانایی اش را دارد. 

حاج صفی که امسال در آستانه پیوستن به تیم استوک قرار داشت درباره احتمال حضورش در اروپا می گوید: بعد از اینکه جام‌جهانی تمام شد و من از لیگ‌برتر انگلیس پیشنهاد داشتم اتفاق هایی افتاد که نتوانم به اروپا ترانسفر شوم، اما اصلا ناامید نیستم. من می‌خواهم باز هم شانسم را برای حضور در فوتبال اروپا امتحان کنم. مدیر برنامه های من دارد با چند تیم رایزنی می‌ کند و انشاالله در پایان سال من هم بتوانم لژیونر شوم. اگر هم این اتفاق نیفتاد، به قسمتم احترام می‌ گذارم و با قدرت در خدمت تیم سپاهان هستم.

     
آی اسپورت
2015-03-01 18:33:58
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر