فهرست

راجرز: پول وحشتناکی برای کوتینیو می گیریم

آی‌اسپورت: برندان راجرز مربی لیورپول بعد از گل استثنایی فیلیپه کوتینیو که برد یک-2 قرمزها برابر منچسترسیتی را رقم زد، گفت حالا خریدن این بازیکن «مقدار وحشتناکی پول» می خواهد. این بازیکن برزیلی در سال 2015 فرم بسیار خوبی داشته و با گلی که زد باعث پیروزی بر مدافع عنوان قهرمانی و صعود قرمزها به رده پنجم شد.

شوت برق‌آسای او راجرز را مجاب کرده که قیمتش در ماه‌های اخیر به شدت بالا رفته. مربی لیورپول درباره این بازیکن 22 ساله گفت:«تماشای بازی کوتینیو واقعا لذت‌بخش است. او پسری است که آینده فوق‌العاده‌ درخشانی دارد، او فوتبالیستی استثنایی است. کوتینیو بسیار فروتن و از خودگذشته است که بیشتر برای دیگران ایجاد موقعیت می کند. حرکات بدنش دور و بر محوطه جریمه رقبا حیرت‌انگیز است. او در لیگ برتر یک ستاره است اما هنوز چیزهایی هست که می تواند در آن پیشرفت کند. او بازیکن جوانی است که در تیمی توپ می زند که مورد ستایش قرار می گیرد. ما در ژانویه سال 2013 با 11.7 میلیون پوند او را آوردیم اما حالا فکر می کنم مبلغی که رویش گذاشته شود، وحشتناک باشد.»

راجرز در مجموع از بازی تیمش راضی بود:«ما با یک بازی عالی نتیجه‌ای عالی گرفتیم. بازیکنان تیم طاقت‌فرسا دویدند و تلاش کردند.»

     
آی اسپورت
2015-03-01 18:52:07
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر