فهرست

پیگرینی: کار ما برای رسیدن به چلسی بی‌نهایت سخت شد

آی‌اسپورت: مانوئل پیگرینی مربی منچسترسیتی بعد از باخت یک-2 برابر لیورپول اعتراف کرد تیمش برای دفاع از عنوان قهرمانی کار بسیار سختی در پیش دارد. در این بازی دشوار در آنفیلد هر دو تیم تلاش زیادی برای کسب سه امتیاز از خود نشان دادند اما این لیورپول بود که در یک سوم دفاعی حریف با کیفیت بیشتری بازی کرد و برنده شد. گل‌های جوردن هندرسون و فیلیپه کوتینیو در دو طرف پنجاهمین گل لیگ برتری ادین ژکو برتری میزبان را رقم زد تا سیتی با یک بازی بیشتر نسبت به چلسی، از صدرنشین لیگ برتر 5 امتیاز عقب‌تر باشد.

مربی شیلیایی بعد از این بازی گفت:«وقتی شما سه امتیاز از دست می دهید رسیدن به صدر جدول بیش از حد سخت می شود اما باید به تلاش خود ادامه دهیم و سعی کنیم بازی‌ عادی خودمان را انجام دهیم تا ببینیم به کجا می‌رسیم.»

پیگرینی اشتباه تیمش در حفظ توپ را عامل این باخت دانست و گفت اگر بخواهند به تیم ژوزه مورینیو برسند، باید این نقص را رفع کنند:«بازی نزدیکی بود اما لیورپول برنده شد به خاطر اینکه دو گل زیبا زد. اما در نیمه اول و به خصوص در 15 دقیقه ابتدایی ما توپ‌های زیادی را لو دادیم. بعد از آن به گل تساوی رسیدیم و توپ آگوئرو به تیرک دروازه‌شان خورد. اما در نیمه دوم ما به محوطه جریمه  آنها نمی رسیدیم بنابراین شیوه بازی خود را عوض کردیم. من نگران از دست دادن توپ به دفعات هستم، شاید فشار یک عاملش باشد. برای پیشرفت باید مسائل زیادی را آنالیز کنیم.»

     
آی اسپورت
2015-03-01 19:15:48
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر