فهرست

ژاردیم: مقایسه با مورینیو لذت‌بخش است/ با او فاصله زیادی دارم

آی‌اسپورت: لئوناردو ژاردیم مربی موناکو اعتراف کرد از مقایسه با ژوزه مورینیو به خود می بالد اما هنوز تا رسیدن به دستاوردهای مربی چلسی فاصله دارد. این مربی پرتغالی بعد از برد یک-3 در زمین آرسنال در دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به خاطر نبوغ تاکتیکی‌اش و ارائه بازی مبتنی بر ضدحمله مورد تحسین همگان قرار گرفت.

شکل این پیروزی باعث مقایسه او با یک مربی پرتغالی دیگر مثل مورینیو شد و ژاردیم در این باره گفت:«همیشه از اینکه با مربی‌های بزرگی مثل مورینیو مقایسه شوم، خوشحال می شوم اما من تازه شروع کرده‌ام و با او فاصله زیادی دارم.»

موفقیت موناکو در بازی با آرسنال وقتی بیشتر جلب توجه می کند که بدانیم موناکو در 25 بازی لیگ فرانسه در این فصل تنها 26 گل و در شش بازی مرحله گروهی لیگ قهرمانان تنها چهار گل زده است. این تیم همچنین به خوبی جای خالی دو ستاره کلمبیایی خود، خامس رودریگس و رادامل فالکائو که به ترتیب به رئال مادرید و منچستریونایتد رفته‌اند، پر کرده است.

ژاردیم 40 ساله نخستین فصل حضور در موناکو را سپری می کند، او فصل قبل مربی اسپورتینگ بود و قبل از آن در المپیاکوس یونان فعالیت داشت.

 

     
آی اسپورت
2015-03-01 19:24:02
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر