فهرست
گزارش ویژه: میلان، کند و فاقد ایده؛ اروپا سرابی بیش نیست!
گزارش ویژه: میلان، کند و فاقد ایده؛ اروپا سرابی بیش نیست!

گزارش ویژه: میلان، کند و فاقد ایده؛ اروپا سرابی بیش نیست!

آی اسپورت – تنها گام مثبت میلان در بازی دیشب با کیه وو کسب یک امتیاز بیشتر در جدول رده بندی بود. یک امتیاز بیشتر و دیگر هیچ. درپایان بازی اینتزاگی از \" دیدن نیمه پر لیوان\" حرف زده و درواقع اشاره او به دومین بازی پیاپی تیمش بدون دریافت گل از حریفان بود.

 اما تیمی که به دنبال یک سهمیه در رقابتهای فصل بعد اروپایی است، نمی تواند به این آمار دلخوش باشد. به خصوص که هدف میلان، همان طور که اینتزاگی پیشتر گفته بود بازسازی هویتی که در شروع سال جدید میلادی محو شده بود، تعریف شده است.

بنابراین او از 3-3-4 ای که براساس شروع مجدد ها و منز در نقش شماره نه کاذب برای تیم درنظر گرفته بود، به 2-1-3-4 و سرمایه گذاری رسمی روی بوناونتورا پشت سر زوج دسترو و منز رسیده است. اما نتیجه این تغییر تاکتیک یک قدم رو به جلو مقابل چزنا و یک گام به عقب مقابل کیه وو بود.

مشکل اصلی میلان به عدم وجود یک ایده درست و حسابی در سیستم بازی و حرکات تیم مربوط می شود. ریتم بازی این تیم بیش از حد کند است و زمانیکه تیم صاحت توپ نیست، بازیکنان اینتزاگی ساکن بوده و هیچ حرکتی در زمین از خود نشان نمی دهند. منز بدترین بازیکن تیم در ورونا بود و یک کارت زرد هم گرفت. مونتولیوو که 45 دقیقه به دلیل مشکل عضلانی در رختکن بود، انتظارهایی که از او می رفت را برآورده نکرد و بوناونتورا توپ خوبی برای مهاجمان فراهم نساخت. نکته عجیب این بود که بونرا بازیکنی بود که بیشترین لمس توپ را در این بازی داشت. او 87 بار صاحب توپ شد و 20 پاس اشتباه داشته و 20 بار توپ را از دست داد.

شاید از نظر اینتزاگی نیمه پر لیوانی هم وجود داشته باشد ولی او باید هرچه سریعتر نیمه خالی را هم با بازی، دوندگی و کیفیت لازم در فوتبال میلان، پرکند. درغیر این صورت سرنوشت سوپر پیپو با اما و اگرهای زیادی روبروست..

     
آی اسپورت
2015-03-02 10:34:29
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر