فهرست
مروری بر نتایج هفته شانزدهم لیگ یک/ مشهدی‌های امیدوار، اهواز منتظر دومین فولاد لیگ برتری
مروری بر نتایج هفته شانزدهم لیگ یک/ مشهدی‌های امیدوار، اهواز منتظر دومین فولاد لیگ برتری

مروری بر نتایج هفته شانزدهم لیگ یک/ مشهدی‌های امیدوار، اهواز منتظر دومین فولاد لیگ برتری

گروه الف:

فولاد نوین اهواز 2 – 1  فجر سپاسی شیراز

فولاد به صعود نزدیک شد

فولاد نوین باز هم در خانه به پیروزی رسید. اهوازی ها تاکنون از 8 بازی خانگی خود 22 امتیاز کسب کرده است. فجر سپاسی که تاکنون در نیم فصل دوم شکستی در کارنامه نداشت، اولین باخت خود را مقابل تیم صدر نشین تجربه کرد.

 

 

شهرداری اردبیل 0 – 0 نساجی مازندران

نساجی، تنها میهمان گروه الف که امتیاز کسب کرد!

این بازی تنها بازی گروه الف بود که بدون گل و با تساوی به پایان رسید تا نساجی تنها میهمان این هفته باشد که از حریف امتیاز میگیرد. نساجی و شهرداری با این امتیاز همچنان در رده دوم و هفتم جدول رده بندی قرار دارند.

 

 

نیروی زمینی تهران 3 – 0 تربیت نوین یزد

طلسم سربازها شکست

نیروی زمینی پیش از این بازی 5 شکست متوالی را تجربه کرده بود و بلاخره توانست در ششمین بازی به یک پیروزی پر گل دست یابد. یزدی ها نیز با این شکست کم کم باید خود را برای سقوط به لیگ دو آماده کنند.

 

 

ایرانجوان بوشهر 3 – 1 آلومینیوم هرمزگان

افرین بر غیرت بوشهری ها

در حالی که بازیکنان و کادر فنی ایرانجوان در اوضاع بد مالی به سر می برند، اما باز هم در بازی خود امتیاز کسب کردند تا همچنان صدر نشین باشند. ایرانجوان هم اکنون در رده سوم حضور دارد.  آلومینیوم نیز شکست خورد تا نمایندگان بندرعباس در این هفته ناکام باشند.

 

 

مس کرمان 2 – 1 استقلال اهواز

برد مس با پنالتی مشکوک!

مس در حالی چهارمین پیروزی خود در نیم فصل دوم را کسب کرد که باز هم شاهد صحنه مشکوک در این بازی بودیم. بازیکن استقلال اهواز 5 دقیقه پس از حضورش به عنوان یار تعویضی، یک پنالتی مشکوک تقدیم به مس کرد تا زمینه ساز برد مس در این بازی شود. اهوازی ها بعد از جدایی یزدی هنوز نتوانسته اند نتایج درخشان نیم فصل اول را تکرار کنند.

 

 

نفت و گاز گچسارارن 2 – 1 گیتی پسند اصفهان

مردم گچساران همچنان امیدوار

نفت و گاز این بازی خانگی را برد تا نشان دهد تمام تلاش خود را برای ماندن در لیگ یک خواهد کرد. آنها این هفته حریف سخت کوش به نام گیتی پسند پیش روی خود داشتند. گیتی پسند در نیم فصل دوم با افتی فاحش نسبت به نیم فصل اول مواجه شده و هم اکنون در رده نهم جدول حضور دارد.

 

 

گروه ب : 

سیاه جامگان مشهد 1 – 0 مس رفسنجان

مشهدی ها بالاخره صدر نشین شدند

 

مهم ترین بازی این هفته گروه ب را سیاه جامگان به سود خود رقم زد تا بعد از هفته ها جایگاه مس در صدر جدول را تصاحب کند. سیاه جامگان با این برد مشهدی ها را بیش از پیش امیدوار کرد تا سال آینده یک نماینده دیگر در لیگ برتر داشته باشند.

 

 

فولاد یزد 0 – 0 صنعت نفت آبادان

سوغات نفت در کویر؛ تنها یک امتیاز

این بازی نیز بدون گل به پایان رسید تا دو تیم با یک امتیاز خود را برای بازی های هفته آینده آماده کنند. نفت با از دست امتیازات این دیدار جایگاه سومی خود را به پاس همدان بخشید تا هم اکنون خود در رده چهارم حضور داشته باشد.

 

 

شهرداری تبریز 0 – 1 پاس همدان

دومین باخت خداداد

خداد عزیزی پس از حضورش در شهرداری ابتدا دو پیروزی ارزشمند کسب کرد ولی حالا دو باخت متوالی را نیز تجربه کرد. پاس همدان با این برد در تبریز جمع امتیازات خود را به 31 رساند تا نزدیک ترین تعقیب کننده دو تیم صدرنشین باشد.

 

 

گل گهر سیرجان 0 – 1 پارسه تهران

پارسه روی نوار برد

پارسه هفته گذشته در خانه خود به یک پیروزی پر گل دست یافته بود و این هفته نیز گلگهر را شکست داد. سیرجانی ها که بازی های خوبی از خود در جام حذفی به نمایش گذاشته بودند، در لیگ توفیق چندانی نداشتند و هم اکنون باید تلاش خود را بکنند که مبادا سقوط کنند.

 

 

شهرداری بندرعباس 0 – 0 راهیان کرمانشاه

بازی کسل کننده

دو تیم بندری لیگ یک امروز نتایج خوبی کسب نکردند. جدال دو تیم انتهای جدولی با تساوی به پایان رسید تا یک امتیاز این بازی دردری را از هیچکدام از دو تیم دوا نکند. این بهترین فرصت دو تیم برای پشت سر گذاشتن یکدیگر بود.

 

     
آی اسپورت
2015-03-01 20:20:46
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر