فهرست
ونگر: خیلی خوب نبودیم ولی مهم 3 امتیاز است
ونگر: خیلی خوب نبودیم ولی مهم 3 امتیاز است

ونگر: خیلی خوب نبودیم ولی مهم 3 امتیاز است

آی اسپورت – توپچی ها با پیروزی دو بر صفر برابر اورتون، واکنش خوبی به نمایش وحشتناک خود مقابل موناکو در لیگ قهرمانان اروپا نشان دادند. آرسن ونگر معتقد است که نتیجه این بازی برای حضور در بین چهار تیم بالای جدول بسیار با اهمیت است.

آرسنال توانست با گل های اولیور ژیرو و توماس روسیچکی از سد اورتون عبور کند. آرسنال با این پیروزی جایگاه سومی خود را از منچستر یونایتد پس گرفت و حالا تنها 4 امتیاز با منچستر سیتی فاصله دارند.

آرسن ونگر اذعان می کند که این بهترین نمایش بازیکنانش نبوده ، با این حال او نمی تواند از اهمیت سه امتیاز این دیدار برای تیمش کم کند.

سرمربی فرانسوی توپچی ها در گفتگو با بی بی سی اسپورت گفت: \" شما می توانید رنج شکست مقابل موناکو را در بازیکنان ما حس کنید. آن شکست را هنوز در خاطر خود داریم.  یک فرصت مناسب به دست آوردیم و توانستیم پیروزی خوبی به دست بیاوریم. کمی محتاط بودیم و می خواستیم هرطور شده پیروز شویم. بسیار خوشحال هستم، چرا که این پیروزی جنبه های روانی خوبی برای ما داشت. \"

ونگر اضافه کرد: \" داشتن مالکیت توپ بسیار مهم است، اما امروز تمرکز ما روی برنده شدن بود. ما به این پیروزی نیاز داشتیم، چرا که نتیجه این بازی برای ما بسیار مهم بود. رقابت در بالای جدول بسیار فشرده است و بستگی به ثبات ما دارد. \" 

     
آی اسپورت
2015-03-01 21:41:06
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر