فهرست
بودوروف؛ شکایت بازیکنی با ۱۸۰ دقیقه بازی!
بودوروف؛ شکایت بازیکنی با ۱۸۰ دقیقه بازی!

بودوروف؛ شکایت بازیکنی با ۱۸۰ دقیقه بازی!

آی اسپورت - در حالی یک پرونده جدید شکایت از استقلال در فیفا باز شده که شاکی جدید آبی‌ها تنها چند ماه در این تیم حضور داشته و اکثر بازی‌ها را هم با نیمکت نشینی و کیفیت پایین بازی سپری کرده است. نیکلای بودوروف با شکایت از استقلال درخواست پرداخت طلب خود را کرده که این شکایت در فیفا در حال بررسی است و قرار است به زودی رای این پرونده صادر شود. استقلالی‌ها احتمالا در این پرونده محکوم به پرداخت پول قرارداد بازیکنی خواهند شد که با کمترین کیفیت فنی جذب استقلال شد اما حالا باید مبلغ قابل توجهی را به احتمال زیاد از استقلال بگیرد. حالا فکر می‌کنید بودوروف که از استقلال شکایت کرده دقیقا چند دقیقه برای استقلال بازی کرده است؟

فقط ۱۸۰ دقیقه ناقابل در لیگ قهرمانان آسیا! که یکی از آنها با تساوی و دیگری با باخت استقلال همراه شده است. یعنی طرف از بلغارستان به ایران آمده، دو سه ماهی با استقلال تمرین کرده، در دو بازی برای این تیم به میدان رفته و کار خاصی هم نکرده که مربیان استقلال خواهان حفظ او شوند، اما حالا به کشورش برگشته، به فیفا شکایت کرده و قطعا پول خوبی از استقلال خواهد گرفت که بسیار بیشتر از قراردادهای قبلی او در کشورش خواهد بود! انصافا کار نان و آب‌دارتر از بازی در استقلال و پرسپولیس برای بازیکنان خارجی سراغ دارید؟ همین استوکس را ببینید؟ قبل از حضور در ایران کلی پول از پرسپولیس گرفت، بعد از دو سه بازی برای این تیم به دوبی رفت و دیگر برنگشت و تازه مدتی بعد نامه‌ای هم فرستاد که بقیه پولم را هم بدهید! این هم از بودوروف! یعنی فقط کافی است به عنوان یک بازیکن خارجی، یک رزومه معمولی داشته باشید و با یک مدیر برنامه ایرانی همکاری کنید! مطمئن باشید تا سال‌ها نان‌تان توی روغن است! اگر شک دارید می‌توانید از پروپئیچ هم بپرسید که حدود ۱۲ برابر پول قراردادش را از استقلال گرفت و بعدش با فوتبال خداحافظی کرد!

۱ ۱  
آی اسپورت
2020-08-03 00:47:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
من من
دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹، ۱۶:۴۹
به عنوان ی پرسپولیسی میگم نوشته خیلی بی ربطه..
جدای از بحث خریدهای غلط در تیمهای ایرانی..
ارزش پول ایران بکلی از بین رفته! شاید باورتون نشه ولی تا 3 سال پیش پرداخت 300 هزار دلار برای یک بازیکن ایرانی هم عادی بود! چ برسه به بازیکن خارجی!
ارقام پرداختی برای بازیکن فوتبال در همون بلغارستان یا کرواسی هم در حد 200 تا 500 هزار دلار هست.. طبیعی هست ک بازیکنی که از اونجا بخواد بیاد ایران پول بیشتری بخواد..
الان شما فکر می کنی یک ایرانی با رقمی معادل 1 میلیارد تومن ما حاضره بره تایلند یا هند؟ نه مطمنا رقم بالاتری ب نسبت دریافتش در ایران میخواد...

مشکل بزرگ همونطور ک گفتم بی ارزش شدن پول ماست! در سال 96 رقم دریافتی بهترین بازیکنان ایرانی لیگ در حد 1.5 تا 2 میلیارد یا 500 هزار دلار بود.. بماند ارقامی که در ابتدا می گرفتن...

نکته دوم بعد از این بی ارزش شدن عدم مدیریت هست.. یعنی شما قرارداد میبندی ولی با ایرانی بازی سر تایمهای مشخص پول رو نمیدی! و بعد طبق قانون و قرارداد حق فسخ و شکایت داره طرف! و مدیر ایرانی میگه حالا ولش کن تا شکایت کنه وقت هست!
بعد دوباره سال بعد پول بی ارزشتر شده و داستان بدتر...

الان 18 میلیون یورو برای جهانبخش داده شد.. ولی برایتون عملا ازش استفاده نکرد.. دقت کن! 18 میلیون یورو... نه 180 هزار تا! نه 1 میلیون! اینکه خریدی بدرد تیمی نخوره یا مربی نخواد و .. همیشه هست...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر