فهرست
آژاکس خواهان فسخ قرارداد رسمی با نوری
آژاکس خواهان فسخ قرارداد رسمی با نوری

آژاکس خواهان فسخ قرارداد رسمی با نوری

آی اسپورت - عبد‌الحق نوری، بازیکن 22ساله آژاکس آمستردام که پیش از شروع فصل 2017 در جریان یک بازی دوستانه با پیراهن آژاکس در میانه میدان از هوش رفته و بعد از آن پزشکان مجبور شدند او را در حالت اغما نگه دارند، بعد از دو سال در حالت اغما ماندن، حالا به هوش آمده و خانواده او می‌گویند در وضعیت خوبی به سر می‌برد و حتی با تماشای فوتبال می‌تواند نسبت به آنچه در تلویزیون می‌بیند واکنش نشان دهد.

عبدالحق نوری در ژوئیه 2017 و پیش از شروع فصل در جریان یک بازی دوستانه آژاکس مقابل وردربرمن در زمین فوتبال دچار حمله قلبی شده و این اتفاق باعث شد مغز او دچار ضایعه شدید دائمی شود. نوری از آن زمان به حالت کما فرو رفته و پزشکان تشخیص داده بودند که برای حفظ جانش باید در حالت کما نگه داشته شود.

طبق ادعای دی تلگراف، سران آژاکس حالا قصد فسخ رسمی قرارداد با نوری را دارند. آنها در سه سال گذشته هر ماه دستمزد او را به خانواده اش پرداخت می کردند ولی قرارداد نوری کمتر از 4 ماه دیگر به اتمام خواهد رسید. در صورت فسخ، آژاکس باید مبلغی را به عنوان غرامت به نوری پرداخت کند و دو طرف این روزها مشغول مذاکره در این مورد هستند ولی هنوز به نتیجه ای نرسیده اند.

۲    
آی اسپورت
2020-04-01 00:14:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر