فهرست
نورافکن و نادری؛ در مسیر بازگشت به بلژیک؟
نورافکن و نادری؛ در مسیر بازگشت به بلژیک؟

نورافکن و نادری؛ در مسیر بازگشت به بلژیک؟

آی اسپورت - محمد نادری و امید نورافکن دو خرید زمستانی پرسپولیس و استقلال که به طور قرضی از تیم‌های بلژیکی راهی این دو باشگاه بودند با پایان فصل و طبق عرف قوانین نقل و انتقالاتی به تیم‌های کورتریک و شارلوا بازخواهند گشت و در اختیار این دو باشگاه خواهند بود. دو بازیکن جوان فوتبال ایران در شرایطی در زمستان به عضویت دو تیم مطرح ایرانی درآمدند که در نیم‌فصل نخست نتوانستند در فوتبال بلژیک خودی نشان دهند با این حال حضور در استقلال و پرسپولیس و بازی در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا سبب شد تا این دو بازیکن در فرم خوبی فصل را به پایان برسانند.

امید نورافکن در شرایطی به استقلال بازگشت که در نیم‌فصل نخست تنها 37 دقیقه برای شارلوا بازی کرده بود و محمد نادری نیز با توجه به مشکلاتی که در قرارداد وی با باشگاه کورتریک وجود داشت حتی یک دقیقه هم برای این تیم بلژیکی بازی نکرد و پس از یک نیم‌فصل سکونشینی راهی پرسپولیس شد.

در روزهای پایانی فصل این دو بازیکن نقشی کلیدی در ترکیب استقلال و پرسپولیس دارند و حال تمدید قرارداد و یا جدایی این دو از سرخابی‌ها یکی از نکات مبهم فعالیت‌های نقل و انتقالاتی این دو تیم در تابستان پیش رو خواهد بود. نورافکن در 12 بازی از 19 بازی نیم‌فصل دوم استقلال بازی کرده و نادری تنها 3 بازی از 21 بازی پرسپولیس در نیمه دوم فصل را از دست داده است.

در روزهایی که بحران ارزی در تمامی تیم‌های لیگ برتری مشاهده می‌شود پرسپولیس و استقلال کار دشواری برای تمدید قرارداد نادری و نورافکن در پیش خواهند داشت. باید دید در شرایط نه چندان باثبات بازار ارز، انتقال این دو بازیکن به تیم‌های پرطرفدار تهرانی با چه هزینه‌ای ممکن خواهد بود و آیا پرسپولیس و استقلال در نهایت می‌توانند قرارداد قرضی این دو بازیکن را تمدید کنند یا خیر.

مدال

۳    
آی اسپورت
2019-05-14 00:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر