فهرست
قول ۴۵ دقیقه بازی CR7 و این همه بلوا
قول ۴۵ دقیقه بازی CR7 و این همه بلوا

قول ۴۵ دقیقه بازی CR7 و این همه بلوا

آی اسپورت - پلیس کره جنوبی در جریان تحقیقات خود در خصوص عدم حضور ستاره یوونتوس در یک بازی دوستانه به دفتر آژانس بازاریابی برگزار کننده این مسابقه یورش برد. به گزارش آسوشیتدپرس، پس از عدم حضور ۴۵ دقیقه ای کریستیانو رونالدو در جریان بازی دوستانه پیش فصل یوونتوس با منتخب لیگ کره جنوبی با یورش پلیس به آژانس بازاریابی فستا این شرکت قول داده با همکاری با پلیس و شرکت در تحقیقات، هرگونه نگرانی و سوءظن را از بین ببرد. این آژانس هم چنین اعلام کرده به دلیل «نقض قرارداد» از باشگاه یوونتوس شکایت کرده است.

موضوع نیمکت‌نشینی رونالدو در بازی دوستانه وقتی جدی‌تر شد که هواداران این ستاره با طرح شکایت از شرکت برگزارکننده مسابقه که قول حضور ۴۵ دقیقه ای رونالدو در بازی را داده بود، خواستار پرداخت غرامت و جبران خسارت شدند. بیشتر از ۶۵ هزار بلیط با قیمت بالای ۳۳۰ دلار در ۲۶ جولای توسط شرکت فستا به فروش رفته بود. مسئولان لیگ کره جنوبی تا به امروز در این خصوص اظهار نظر نکرده‌اند. در اوایل هفته جاری پلیس سفر مدیران این آژانس را ممنوع اعلام کرده و رسانه‌های محلی این شخص را روبین جانگ مدیر اجرایی فستا معرفی کرده‌اند. مائوریستیو ساری در اظهار نظری بعد از بازی دلیل نیمکت نشینی رونالدو را « خستگی عضلات» این بازیکن ذکر کرد اما کنگ جون وو از کارشناسان شرکت حقوقی مستقر در سئول گفته فستا باید مسئولیت تعهدی را که به هواداران داشته و نتوانسته برآورده کند ، بپذیرد. میزبان درآمد بلیط را تضمین می‌کند؛ حتی اگر بازی طبق تبلیغات برگزار نشده باشد. این تقصیر شرکت برگزار کننده بود که برای موقعیت احتمالی آماده نشده بود و باعث شد تا هواداران همه خسارت‌ها را متقبل شوند. فستا باید از نظر قانونی پاسخگو باشد.

اتفاق اخیر به اعتبار یوونتوس در کره جنوبی آسیب رسانده است. کی لیگ شکایتی را به باشگاه یوونتوس ارسال و آن‌ها  را متهم کرده که در جریان برگزاری بازی دوستانه با یک ساعت تاخیر به ورزشگاه آمدند تا جلسه امضای هواداران پیش از بازی را لغو کنند. در جوابیه یوونتوس،آندره آنیلی، مالک باشگاه اتهامات مربوط به رفتار ناشایست و بی‌احترامی را رد کرده است. لیگ کره در پاسخ به نامه آنیلی ، یوونتوس را به  «بی‌شرمی» و فریب آشکار متهم کرد و خواستار عذرخواهی شد.

 

90tv 

۱    
آی اسپورت
2019-08-10 12:10:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر