فهرست
دیسلایک روز؛ آقای اعتماد به نفس
دیسلایک روز؛ آقای اعتماد به نفس

دیسلایک روز؛ آقای اعتماد به نفس

آی اسپورت-جذابیت‎های دنیال فوتبال حسابی به مذاق حمیدرضا جهانیان خوش آمده است و او همچنان می خواهد در این دنیای پرسروصدا بماند. درست مثل کودکی که برای اولین بار وارد یک شهربازی بزرگ می شود و دیگر قصد خارج شدن از این فضا را ندارد. در حالی که امروز جهانیان را به داخل مجموعه باشگاه نفت راه نداده اند، او قصد دارد از پنجره ای دیگر وارد فوتبال شود تا شهوت او برای دیده شدن و حضور در اخبار رسانه‎ها ارضا شود. این بخشی از گفتگوی امروز جهانیان با رسانه هاست: «فوتبال یک صنعت است و اگرچه با تیم نفت به اهدافم نرسیدم، اما قصد خروج از این عرصه را ندارم. کماکان به تیمداری در فوتبال ایران فکر می کنم و درباره انتخاب بعدی‌ام می‌توانم بگویم سراغ تیمی پرطرفدار می‌روم که مشکلات موجود در نفت تهران را نداشته باشد.»

جهانیان مدعی است که با نفت به اهداف اقتصادی خود نرسیده و می‌‎خواهد همچنان به تیمداری ادامه بدهد. او البته مثل همیشه همه چیز را به بازی گرفته و از یک تیم پرطرفدار به عنوان انتخاب بعدی خود نام برده است! هرچند این حرف‌های او بیشتر شبیه به یک شوخی است اما اصلا عجیب نیست که او نمی‌داند با ورود به تیمی پرطرفدار وارد چه بازی خطرناکی خواهد شد. خبر ندارد که ساختار تیم‌های پرطرفداری مثل پرسپولیس، استقلال، تراکتورسازی و سپیدرود در لیگ برتر و همچنین نساجی، ملوان، نفت مسجدسلیمان و ... در لیگ یک هیچ شباهتی به نفت تهران ندارند و او در این باشگاه‌ها مجال سیاه‌بازی، نقش‌بازی کردن، فرافکنی و مصاحبه‌های استهزاآمیز را پیدا نخواهد کرد. واقعا اگر اتفاقی که برای نفت افتاد در تیمی پرطرفدار رخ می داد، جهانیان امروز می‌توانست به همین راحتی و آزادانه مصاحبه کند و همه چیز را به سخره بگیرد؟

البته باید از او پرسید که در این مدت چه گلی بر سر تیمی که سهمیه مستقیم آسیا را به دست آورده بود زده که حالا می‎خواهد وارد فعالیت در تیم‌های پرطرفدار شود؟ مگر نه این که با ندانم‌کاری‌های او، سهمیه آسیای نفت از دست رفت و این تیم حالا یکی از کاندیدهای اصلی سقوط به لیگ یک است؟ اصلا جهانیان با کدام اعتماد به نفس، از ادامه فعالیت در فوتبال حرف می‌زند؟ با بلایی که بر سر نفت آمد کدام مدیر از کدام باشگاه حاضر به مذاکره با او خواهد بود؟ او که در اولین امتحان نه چندان سخت خود نمره مردودی گرفته، چطور با همین کارنامه مردود به دنبال حضور در جایگاه‌های مهم‎تر و بالاتر است. البته در قبال این سوالات، انتظار گرفتن پاسخ درست و منطقی از جهانیان را نداریم. چرا که پاسخ‎های او کاملا مشخص است. او قطعا در مواجهه با این سوالات مثل همیشه فرافکنی خواهد کرد و به دنبال راهی برای ورود به دنیای وسوسه‌انگیز فوتبال خواهد بود.

۱۵ ۲  
آی اسپورت
2017-12-31 19:20:00
نظر دهید

۲ نظر
مهرداد
يكشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶، ۲۳:۲۱
با احترام تمام به طرفداران همه تیم ها اما سپاهان بسیار بسیار بیشتر از ملوان و نفت مسجد سلیمان طرفدار داره

بازی پرسپولیس و سپاهان در اصفهان بالای چهل هزار نفر در استادیوم بودن که هشتاد درصدشون سپاهانی بودن و حدود ده هزار سپاهانی هم پشت در بسته موندن

برای بازی معمولی سپاهان با پدیده هشت تا ده هزار نفر در استادیوم بودن

هرچند همه ی تیم هایی که نام برده شد جزو تیم های دوست داشتنی هستند و البته قابل احترام

این ها را نگفتم که خدایی نکرده از ارزش هوادارای بقیه تیم های غیر سرخابی کم کنم بلکه به این علت گفتم که نویسنده این متن انگار دشمنی با اصفهان و سپاهان داشته که با بی تفاوتی حاضر نشده اسمی از سپاهان یکی ازپنج تیم پرطرفدار به گواه تمام نظرسنجی های نود ببره
شما از سپاهان خوشت نمیاد دلیل نمیشه یک تیم بزرگ از یک شهر بزرگ رو نادیده بگیری
۲ ۱
اسپار
دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶، ۰۸:۴۴
نکته ی مهمتری پیدا نکردی؟!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر