فهرست
صدای کمک‌داور لو رفت؛ راموس خطا کرد
صدای کمک‌داور لو رفت؛ راموس خطا کرد

صدای کمک‌داور لو رفت؛ راموس خطا کرد

آی اسپورت – دو روز از بازی رئال مادرید و بارسلونا در نیوکمپ گذشته اما جنجال ها ادامه دارند. حالا رادیو کاتالونیا صدای دستیار مارتینز  مونوئرا داور بازی را منتشر کرده است که پیش از بازبینی صحنه جنجالی پنالتی لنگله روی راموس،  خطاب به داور بازی می گوید:"راموس خطا کرد، راموس خطا کرد!"

گل دوم رئال مادرید در ال کلاسیکو در حالی به ثبت رسید که خطای پنالتی لنگله روی راموس گرفته شد. کمک داور مدعی بود که قبل از این که لنگله پیراهن راموس را بکشد، مدافع رئال مادرید روی مدافع فرانسوی بارسلونا خطا کرده است.

به هر صورت به نظر می رسد که بازی ال کلاسیکو برای رئال و بارسا به حدی حیثیتی است که حتی با وجود چند روز گذشت از بازی نیز همچنان دو تیم درگیری حواشی و اتفاقات آن هستند. اخیرا گفته شده که بارسلونا رسما به فدراسیون فوتبال اسپانیا به خاطر عملکرد داور در ال کلاسیکو شکایت کرده و خواستار جریمه و تنبیه برای این داور شده است. رئال مادرید با پیروزی مقابل بارسلونا با نتیجه سه بر یک از بحران خارج شد که گل دوم توسط راموس از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید. بارسلونا در حال حاضر در تلاش است تا با غلبه بر یوونتوس در لیگ قهرمانان اروپا دچار بحران نشود و با هدایت رونالد کومان شرایط را تحت کنترل داشته باشد.

 

۳    
آی اسپورت
2020-10-26 22:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر