فهرست
هفته 17 به روایت آی اسپورت/ همه برای پرسپولیس
هفته 17 به روایت آی اسپورت/ همه برای پرسپولیس

هفته 17 به روایت آی اسپورت/ همه برای پرسپولیس

آی اسپورت – هفته هفدهم لیگ برتر با پیروزی مقتدرانه پرسپولیس بر فولاد و شکست عجیب استقلال در تهران همراه شد. سوژه‌ها و اتفاقات مهم این هفته را به روایت آی اسپورت بخوانید:

برنده هفته: پرسپولیس و برانکو

در هفته‌ای که همه بالانشینان یا باختند یا متوقف شدند پرسپولیس با پیروزی 3-0 مقابل فولاد خوزستان در اهواز، به صدرنشینی خود اقتدار ویژه‌ای داد. شاگردان برانکو در یک نمایش زیبا و منطقی میزبان خود را مغلوب کردند تا این سرمربی درروزهایی که کارلوس کی‎روش همچنان شمشیر را برای او از رو بسته، خوشحال‌ترین فوتبالی این روزهای ایران باشد.

بازنده هفته: استقلال و منصوریان

درست برعکس رقیب سنتی، استقلال بازنده بزرگ هفته هفدهم بود. آبی‌ها در یک نمایش ضعیف و سردرگم، مغلوب میهمان تضعیف‌شده و میانه جدولی خود شدند تا وضعیت برای سرمربی این تیم بحرانی شود. منصوریان اگرچه هنوز حمایت بخش زیادی از هواداران استقلال را در اختیار دارد، اما برای این که این محبوبیت خدشه‌دار نشود، باید هرچه زودتر کاری بکند.

اتفاق هفته: پیروزی صبا

صبای قم پس از 7 باخت پیاپی بالاخره طعم پیروزی را چشید. شاگردان صد مرفاوی مقابل پیکان به یک پیروزی باارزش رسیدند تا روحیه و اعتماد به نفس از دست رفته خود را تا حدودی بازیابی کنند. صبا در بازی بعدی خود در تبریز مهمان دیگر تیم قعرنشین جدول یعنی ماشین‌سازی است و پیروزی بر میزبان در این بازی 6 امتیازی می‌تواند صبا را به بقا امیدوار کند.

چهره هفته: وحید طالب‌لو

گاف‌های پرتعداد طالب‌لو در بازی مقابل پرسپولیس نشان داد که دیگر نباید به بازگشت او به دوران اوج خوشبین باشیم. طالب‎لو البته در فولاد آمار نسبتا خوبی به جا گذاشته بود اما اشتباهات وحشتناکش مقابل پرسپولیس همه چیز را خراب کرد. عملکرد او آنقدر بد بود که عده‌ای در فضای مجازی، دروازه‌بان متعصب سابق استقلال را به پرسپولیسی بودن متهم کردند!

اتفاقات دیگر

تراکتورسازی در تبریز دو امتیاز خانگی را از دست داد تا آمار این تیم در خانه، اصلا در حد یک مدعی قهرمانی نباشد. فیروز کریمی هم با صنعت نفت شروع خوبی داشته و حالا آبادانی‌ها به ادامه فصل حسابی امیدوار هستند. شکست پیکان مقابل صبا هم قابل پیش‌بینی نبود و روند خوب شاگردان آقا معلم را مختل کرد. سپاهان در روزی که ویسی مثل هاشمی‌نسب از شدت هیجان غش کرد، نفت را برد تا داغ حذف از جام حذفی توسط شاگردان دایی، برای هواداران این تیم قابل تحمل‌تر شود. دربی سرد مشهد هم مطابق انتظار هیچ هیجانی نداشت و مساوی شد. گسترش فولاد هم 2-1 ماشین سازی را برد تا برای بازی بعدی خود مقابل پرسپولیس در تهران برای این تیم خط و نشان بکشد.

۴ ۱  
آی اسپورت
2017-01-19 17:41:00
نظر دهید

۱ نظر
کیسه کش مفلوک
جمعه ۱ بهمن ۱۳۹۵، ۰۶:۵۴
طالب لو پرسپولیسی؟ :))) ههههههههه صنعتی و سنتی باهم می زنند بعضیا
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر