فهرست
پیش بینی کارشناسان اسکای/  تیم قهرمان انگلیس؟
پیش بینی کارشناسان اسکای/ تیم قهرمان انگلیس؟

پیش بینی کارشناسان اسکای/ تیم قهرمان انگلیس؟

آی اسپورت- بازی های انگلیس به اوج حساسیت و البته روزهایی رسیده که نتایج بازی ها برای همه تیم ها تعیین کننده هستند و نقشی پررنگ در قهرمانی شان دارند. کارشناسان اسکای اسپورتس اما درباره این که کدام تیم ها شانس قهرمانی بیشتری دارند اظهار نظر کرده اند که در زیر آن ها را می خوانیم.

فیل تامپسون

در این لحظه و این دوران فصل هنوز سخت است، اما سخت است که چلسی را نادیده بگیریم. ابتدا به نظرم من سیتی قهرمان می شد، اما این تیم در خط دفاعی مشکلات زیادی دارد. وقتی به ترکیب چلسی نگاه کنید می بینید آن ها شانس اصلی هستند. البته که بازی با تاتنهام کمی ناامیدمان کرد. همچنین فکر می کنم لیورپول می تواند جزو 4 تیم بالای جدول کارش را به پایان ببرد، این تیم دوم است و رقابت نزدیکی برای قهرمانی با چلسی دارد. نظر من اما قهرمانی چلسی است.

مت له تیزیر

باید بگویم از ابتدای فصل از چلسی حمایت می کردم، حالا هم نظرم عوض نشده است. آن ها صدرنشین هستند و فوتبال اروپایی ای هم ندارند که نگرانشان کند. اما به تیم های دیگر امیدی ندارم. مثلا ببینید منچستر با این بردهای پشت سر هم هنوز هم جایگاه ویژه ای در جدول ندارد. اما 6 تیم بالای جدول همه نشان دادند که می توانند برای قهرمانی رقابت کنند. اما مطمئنا تیمی که در حال حاضر صدرنشین است از همه شانس بیشتری برای موفقیت دارد. نظر من قهرمانی چلسی است.

چارلی نیکولاس

اول فکر می کردم منچسترسیتی قهرمان لیگ خواهد شد. فکر می کنم عملکرد آن ها در ژانویه و این که این باشگاه چطور بازیکن می خرد خیلی مهم است. به نظرم پپ بالاخره در بازار نقل و انتقالات فعالیت می کند و خط دفاع تیمش را تقویت می کند. اگر این اتفاق بیفتد من هوادار آن ها خواهم بود. تنها ناراحتی ام این است که گواردیولا یک دنده است و نمی خواهد مشکلات براوو را ببیند. اما این دروازه بان شدیدا سردرگم است. او باید همچنین چند مدافع بخرد و مدافعانی سطح بالا به تیمش بیاورد. اما من فکر می کنم من سیتی شانس خوبی برای قهرمانی دارد.

پل مرسون

هنوز هم فکر می کنم چلسی قهرمان لیگ می شود. در شروع فصل از آن ها حمایت کردم و بعد از چند هفته آن ها به خوبی توانستند پیشرفتشان را آغاز کنند. لیورپول تنها تیم دیگر است که شانس قهرمانی دارد. اگرچه آن ها هنوز در ای اف ال هستند این تفاوتی عجیب رقم می زند. سبکی که آن ها دارند فوق العاده است، مخصوصا اگر قرار باشد هفته ای دوبار از آن استفاده کنی. اما همان طور که در بازی با تاتنهام دیدیم چلسی به خوبی می تواند برای همیشه از سیستمش استفاده کند. نظر من قهرمانی چلسی در پایان فصل است.

 

۳ ۳  
آی اسپورت
2017-01-13 14:42:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
P71
جمعه ۲۴ دی ۱۳۹۵، ۱۴:۴۷
قطعا لیورپول
۴ ۱
برزو
شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۵، ۰۸:۲۴
كونته و كاستا به مشكل خوردن حتي يه پيشنهاد نجومي از چين واسه كاستا اومده.
شرايط چلسي اگه بد شه ليورپول قهرمان ميشه.
قهرمان يا چلسي يا ليورپول
مسعود
جمعه ۲۴ دی ۱۳۹۵، ۱۸:۲۵
همانطور که گفتم جام بین دوو تیم منچستر و چلسی هست چون مربی بزرک داشتن تو لیگ برتر خیلی شرطه هرچند منچستر ششم باشه . اگر چه لیورپولم مربی بزرگی داره اما تیمش خود باوری قهرمانی را سالهاست که فراموش کرده حتی زمانی که هشت امتیاز از منچستر جلوتر بود
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر