فهرست
تایید جباری؛ حضور در کادر فنی استقلال
تایید جباری؛ حضور در کادر فنی استقلال

تایید جباری؛ حضور در کادر فنی استقلال

آی اسپورت – امروز مجتبی جباری به محل تمرینات استقلال رفت و بازی تدارکاتی این تیم مقابل تیم آکادمی این باشگاه را از نزدیک دید. حضور او در تمرین استقلال باعث شد یک بار دیگر حرف و حدیث‌ها پیرامون حضور او روی نیمکت استقلال به  عنوان یکی از دستیاران وینفرد شفر پررنگ شود که البته خود جباری این بار شایعات را تایید کرد. او گفت: «بحث حضور من در استقلال از حدود یک ماه پیش از سوی آقای شفر مطرح شد و امروز هم به درخواست ایشان جلسه ما در محل تمرین برگزار شد تا صحبت‌های نهایی انجام بدهیم و به جمع‌بندی برسیم.»

۴ ۶  
آی اسپورت
2018-10-14 19:03:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
تاج کبیر آسیا سرور کل لنگیا
يكشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷، ۱۹:۲۰
خیلی هم عالی. حضور در کنار مربی بزرگی مثل شفر از جباری یه مربی بزرگ میسازه درست مثل مربیان تاجی دیگه مثل نکونام و پاشازاده و محمودخان فکری که تو این چند سال گذشته عملکرد درخشانی داشتن یعنی برعکس اسطوله های لنگی مثل رهبری فر و بانو میناوند که به شغل شریف کفتربازی و پای بساط بودن مشغول هستن!!
۶ ۳
کیسه عروس اعراب و حومه
يكشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷، ۲۰:۳۸
میتونه جدیدترین مِتُد دلالی رو یاد بگیره همچنین مسلط شدن روی انواع سوت و روش های سوت زدن با دوانگشت، 4 انگشتی و بدون انگشت!اومدن جباری یعنی حاشیه جدید از اونجایی که هوادارای کیسه نادون و نفهم هستن که تو نمونه کاملش هستی با کوچکترین لغزشی جباری رو صدا میزنن
۵
00
يكشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷، ۲۱:۳۷
یعنی راحت کیسه نکبت زده به قهقرا میره فکر کنید یه ادم پرحاشیه کنار یه دلال قرار بگیره خخخخخ
۶
HHEE
يكشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷، ۲۱:۵۶
از بانو به عنوان فحش استفاده نمیکنن احمق جان، مادر خودت هم بانو به حساب میاد اصولا، نتیجه اینکه اگه شعور داشته باشی به عنوان تیکه و فحش ازش استفاده نمیکنی.
۷
.
يكشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷، ۲۱:۳۶
.
كسري
يكشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷، ۲۳:۵۲
فقط شفر مواظب باشه كه يه وقت اگه تو خماري موند جباري(اخه ميدونين كه فتلا شون گفته بود پول دارم ميدم نشان شواليه ميخرم نميدم پولم رو كه حشيش بخرم)بر نداره قندون رو بزنه تو كلش و اين اخر عمري ديه اش بيفته گردن كيسه.
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر