فهرست
دیسلایک روز؛ جای بازیکنان تیم ما خالی بود
دیسلایک روز؛ جای بازیکنان تیم ما خالی بود

دیسلایک روز؛ جای بازیکنان تیم ما خالی بود

آی اسپورت - دوباره تیم ملی باخت و نگاه‌های رنگی به این شکست آغاز شد. از پنج‌‎شنبه شب، کانال‌های هواداری استقلال، سپاهان و حتی شهرخودرو، طعنه‌های زیادی به تیم ملی که پرسپولیسی‌های زیادی را در ترکیب خود داشت زده‌اند. استقلالی‌ها به حضور امیری و نادری ناآماده و معمولی در تیم ملی حمله کرده‌اند و جای وریا غفوری و علی کریمی را در ترکیب اصلی خالی دانسته‌اند. آنها معتقدند نگاه رنگی فدراسیون به تیم‌های لیگ برتری باعث شده تا از تیم پرسپولیس که نتایج خوبی هم نمی‌گیرد چندین بازیکن به تیم ملی عوت شوند و نتیجه این نگاه رنگی هم باخت‌های پیاپی به تیم‌های درجه دویی مثل بحرین و عراق است! سپاهانی‌ها هم از قافله عقب نمانده‌اند. آنها معتقدند بازیکنی مثل سعید آقایی باید دعوت می‌شد تا جانشین میلاد محمدی مصدوم شود. آنها البته محمد محبی را هم به عنوان بهترین بازیکن تیم ملی در این دیدار معرفی کرده‌اند و مدعی شده‌اند که عملکرد او فوق‌العاده بوده است. کانال هواداری شهرخودروی مشهد هم واکنش‌هایی مشابه داشته است. این کانال مدعی شده که در روزهای بحرانی خط دفاع تیم ملی، جای محمدحسین مرادمند و علی نعمتی در تیم ملی خالی بوده است. اما کانال‌های هواداری پرسپولیس هم بیکار ننشسته‌اند. آنها همچنان معتقدند که سیدجلال حسینی باید در تیم ملی بازی می‌کرد و به جای مسعود شجاعی بازوبند کاپیتانی تیم ملی را بر بازو می‌بست! آنها همچنین جای مهدی ترابی را هم در ترکیب تیم ملی خالی دیده‌اند و ادعا کرده‌اند اگر او مقابل عراق بازی می‌کرد شاید نتیجه دیگری در این بازی رقم می‌خورد. از همه بامزه‌تر اما واکنش علی فتح‌الله‌زاده است. او گفته: «بدون شک اگر در ترکیب تیم ملی فرشید اسماعیلی یا وریا غفوری حضور داشتند، وضعیت تیم بهتر می‌شد. باید پذیرفت علی کریمی در خط هافبک یک سروگردن از تمام بازیکنان بالاتر است. وقتی این نفرات در ترکیب تیم ملی نباشند، همین می‌شود. فکر می‌کنم این اتفاق نه تنها ظلم به استقلال بلکه ظلمی است که در حق تیم ملی صورت گرفته است.»

۱۲ ۳  
آی اسپورت
2019-11-16 23:43:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
redarmys
يكشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۸، ۱۳:۱۹
«دریغا، سرزمینِ نگون‌بخت که از به یاد آوردنِ خود بیمناک است. کجا می‌توانیم آن را سرزمینِ مادری بنامیم که گورستانِ ماست؛ آن‌جا که جز از-همه‌جا بی‌خبران را خنده بر لب نمی‌توان دید؛ آن‌جا که آه و ناله و فریادهایِ آسمان-شکاف را گوشِ شنوایی نیست. آن‌جا که اندوهِ جانکاه چیزی‌ست همه‌جا یاب. و چون ناقوسِ عزا به نوا درآید کمتر می‌پرسند که از برایِ کی‌ست، و عمرِ نیکمردان کوتاه‌تر از عمرِ گلی‌ست که به کلاه می‌زنند، و می‌میرند پیش از آن که بیماری گریبانگیرِشان شود.»
[مَکبِث، ویلیام شکسپیر، ترجمه‌ی داریوش آشوری، پرده‌یِ چهارم، مجلسِ سوم]
۵
افشین ایرانی
يكشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۸، ۱۷:۲۰
همه شون مخصوصا حاج فتل راست گفته اند
۱
Asqar
يكشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۸، ۲۰:۵۶
دریغا از این دزدان از این قلمفروشان فاسد ، دریغ از این وطن فروش ها، محمد نادری را با چند میلیون تو ترکیب تیم جا دادی ، هاشمیان فاسد؟!؟؟؟ محمد انصاری سگش شرف داست
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر