فهرست
نگرانی روز؛ بازگشت تیم ملی به دوران ‌دلهره
نگرانی روز؛ بازگشت تیم ملی به دوران ‌دلهره

نگرانی روز؛ بازگشت تیم ملی به دوران ‌دلهره

آی اسپورت - شکستی که می‌تواند تهدیدی جدی برای صعود تیم ملی به مرحله دوم مقدماتی جام جهانی باشد. باختی که عوامل مختلفی در شکل گیری آن نقش داشت. از تنش بین فدراسیون فوتبال و ویلموتس، به علت عدم پرداخت به موقع حقوق سرمربی که نهایتا منجر به تشکیل دیرهنگام اردوی آماده سازی تیم ملی شد، گرفته تا ترکیب تیم ملی که نقدهای بسیاری به آن وارد است و نهایتا اشتباه و بی تجربگی کاپیتان شجاعی که البته مورد مشابه آن را در بازی رفت با کره در مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۴ دوباره از ایشان شاهد بودیم.

شرایط نگران کننده ای که اکنون تیم ملی در آن قرار گرفته را میتوان با شرایط تیم ملی عربستان در مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل مقایسه کرد. جایی که شاهین‌های سبز صحرا با هدر دادن امتیازات با مربی فرانک ریکارد مربی سرشناس خود  در دور رفت رقابت‌ها، در دور برگشت بازی های پر اضطراب و پر تنشی را تجربه کرد و نهایتا در گروه چهارم مسابقات بعد از استرالیا و عمان، در جایگاه سوم قرار گرفت و در عین ناباوری از دور مسابقات حذف شد. حال با توجه به نتایج کسب شده تا بدین جای کار، سرنوشتی چون تیم ملی عربستان در آن دوره از مسابقات، برای ما نیز دور از تصور نخواهد بود. چه دوست داشته باشیم چه نه، بعد از دو صعود متوالی به جام جهانی و خیال های آسوده و نتایج مطمئن، به ظاهر دوران نگرانی های تا دقیقه نود دوباره سایه بر فوتبال ایران انداخته است. 

۶ ۲  
آی اسپورت
2019-11-14 22:17:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
اسمان
پنجشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۸، ۲۲:۲۲
اقای تاج وقتی عرضه نداری پول مربی خارجی را بدی.چرا مربی خارجی میاری .و ایشون بشینه تو خونه اش وبگه تا پول ندین نمیام.تیمی که با سه جلسه تمرین بره بازی با عراق نتیجه اش همین میشه.ویلموتس توانایی سرمربیگری تیم ایرانو نداره.ایشون هیچ تغییری ایجاد نکرده.تیم پسرفت کرده.اقای تاج مقصر این باخت خود شمایین.
عاشق لنگ
جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸، ۰۲:۱۹
مقصر این باخت فقط و فقط برانکو و خبرنهار دلاری ایشون و لنگی ها هستند
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر