فهرست
کشف روز؛ دردسرهای اردوی کویت برای استقلال
کشف روز؛ دردسرهای اردوی کویت برای استقلال

کشف روز؛ دردسرهای اردوی کویت برای استقلال

آی اسپورت – امید ابراهیمی برای شرکت در تست پزشکی الاهلی راهی قطر شده، مجید حسینی سر از ترابوزان اسپور درآورده و حتی در مورد رفتن پژمان منتظری هم شایعات زیادی می‌شنویم! تازه سرور جپاروف و مامه تیام هم هنوز تمدید نکرده‌اند و ماجرا همچنان ادامه دارد. نکته جالب توجه اینکه بعضی از مسئولان استقلال معتقدند اغلب دردسر‌های ایجاد شده برای این تیم از اواخر فروردین و هنگام سفر این تیم به کویت آغاز شد! بر اساس اعلام باشگاه الهلال، بازی برگشت آن‌ها با استقلال که عربستانی‌ها میزبان بودند، باید در کویت برگزار می‌شد روی همین اصل وینفرد شفر تیمش را ۵ روز قبل از بازی به اردو برد تا کاملاً با شرایط جوی آن کشور آشنا شود، اما ظاهراً در خلال آن اردو اتفاقات دیگری رخ داده که اصلاً به سود این تیم نبوده است. استقلالی‌ها مدعی هستند در همان اردو بود که عده‌ای به نمایندگی از باشگاه الکویت زیر پای مامه تیام نشستند و باعث شدند این مهاجم قیمت خودش را بالا ببرد. از طرف دیگر مشخص شده که امید ابراهیمی هم در همان اردو مدعی شده در پایان فصل از استقلال می‌رود و پیشنهاد خارجی دارد. حالا اینکه آیا با او هم در کویت مذاکره شده بود یا نه را کسی نمی‌داند، ولی قدر مسلم استقلالی‌ها هم‌اکنون حسابی از اردوی خود در کویت دلخون هستند.

 

خبر ورزشی

۴ ۲  
آی اسپورت
2018-07-10 11:52:00
نظر دهید

۲ نظر
كسري
سه شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۷، ۱۵:۴۰
اصلا ربطي به كويت و چيزهاي ديگه نداره فقط و فقط اين مشكلات كيسه و همينطور ترتر بخاطره حروم خوردن پول اسپانسر پرسپوليسيهاست فقط علت همينه طبق محاسبه ي تعداد شركت كننده هاي تيمها و ميزان دريافتي ميبايست به ما ٦٧ ميليارد برسه كه ٥٥ ميليارد ميدن و اون ١٢ ميليارد سهم ما ٤ تاش رو ميدن كيسه و ٨ تاشرو ميدن ترتر البته اين محاسبه تقريبي و ممكن كمي بالا و پايين بشه يه نسبت تناسب ساده بشه مشخص ميشه ميزان مشاركت ما ١/٦ ميليون نفر و كيسه حدود ١ ميليون نفر و ترتر هم چهارصد هزار نفر.بله چه كشفي دوست من از موقعي كه حروم ميخورن اين بلاها سرشون اومده و مادامي كه ادامه بدن حروم خواري رو همين اش هست و همين كاسه.
بهروز
سه شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۷، ۲۱:۰۳
عجب محاسبه دقيق و درستي. عجب!!!پورشه هاي رويانيان و پولاي زنجاني و هدايتي و شاهكار قرارداد طارمي و هزارتا داستان ديگه كه شما داريد كاملأ درست و شرعي هست
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر